Lacrosse > Interkros

Interkros

 
1.11.2021 Zápis z Vedení soutěží dospělých

Ve středu 6.10. se sešlo Vedení soutěží dospělých k projednání nadcházející ligové sezony.  více

11.10.2021 Zápis z Vedení dětských soutěží 21/22

Ve středu 6.10. se sešlo Vedení dětských soutěží k projednání nadcházejícího ročníku interkrosových dětských lig.  více

11.9.2021 Termíny interkrosu pro ročník 2021/2022

Pokud to coronavirová situace dovolí, jsou objednány následující termíny pro interkrosové ligy dětí a dospělých včetně Vánočního turnaje.  více

23.11.2020 Vedení soutěží dospělých 2020/2021 - Per rollam

Ahoj všichni, více

12.6.2020 Ukončení letošních dětských interkrosových lig 1

Posledním turnajem v náhradním termínu o víkendu 13. - 14. června skončily letošní dětské interkrosové více

8.6.2020 Termíny interkrosových soutěží pro ročník 2020/2021

V přiloženém souboru naleznete veškeré termíny interkrosových soutěží a Vánočního turnaje pro nadcházející sezonu 2020/2021.  více

22.5.2020 Konec sezony dospělých soutěží

Na základě probíhající situace v ČR se vedení dospělých lig dohodlo ukončit letošní ročník interkrosové extraligy a 1.ligy za stavu, ve kterém se aktuálně nachází po posledních odehraných kolech.  více

Stránkování

<1 23 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Chcete, aby se v Česku hrála náročná fieldová liga?
Celkem hlasů 89


 

Tabulky a výsledky

IEX - 2021/2022 - konec
1. PS Bandits
2. Tea Party
3. Vopice
4. Ontario
5. Spořilov
6. Warriors
IFR - 2021/2022 - konecb. 
1. Ontario B 50
2. Severka 41
3. Slunečnice 33
4. Hodge Podge 31
5. Juniors Spořilov 29
6. Mama & Papas 23
7. Warriors B 12
8. Ravens Brno 9
8. Torpéda Spořilov 9
kategorie U9 b.
1. SK LAX JM24
2. TJ Malešice23
3. Sokol Libuš14
3. Sokol Spořilov A14
5. Slunečnice6
6. Sokol Spořilov B2
kategorie U11 b.
1. SK LAX JM25
2. Sokol Libuš19
3. Sokol Spořilov16
4. LK ATOM Říčany15
5. Slunečnice7
kategorie U13 b.
1. Sokol Spořilov A39
2. Sokol Libuš35
3. TJ Malešice28
4. SK Lacrosse JM16
5. Slunečnice14
6. LK ATOM Říčany13
7. Sokol Spořilov B6
kategorie U15 b.
1. Sokol Spořilov13
2. Slunečnice7
3. Sokol Zbraslav1