Lacrosse > Interkros

Interkros

 
30.4.2019 Výsledky dětských lig 2018/2019 po sedmém kole

V příloze naleznete soubor s výsledky dětských lig, odehraných o víkendu 27.-28.4.2019 více

17.4.2019 Interkrosové World Games letos v létě v Maďarsku

Před pár dny Mezinárodní interkrosová federace oficiálně oznámila, že letošní konání World Games bylo přiděleno Maďarsku, které s dalšími zájemci o konání požádalo.  více

2.4.2019 Výsledky dětských lig 2018/2019 po šestém kole

V příloze naleznete soubor s výsledky dětských lig, odehraných o víkendu 30.-31.3.2019 více

11.3.2019 Výsledky dětských lig 2018/2019 po pátém kole

V příloze naleznete soubor s výsledky dětských lig, odehraných o víkendu 9.-10.3.2019 více

17.2.2019 Konec základní části extraligy

Interkrosová extraliga má za sebou předposlední herní neděli a zároveň skončila její základní část.  více

11.2.2019 POZOR - V sobotu 16.2. 1.Liga není

Z důvodu jarních prázdnin na Praze 11, bylo sobotní kolo přesunuto až na příští víkend. Tedy na 23.2. více

6.1.2019 Extraliga je v polovině sezony

Po třetí extraligové neděli se sezona přehoupla do své druhé poloviny, bylo dohráno první kolo a začaly záasy druhého kola.  více

6.12.2018 ZMĚNA: Extraliga 6.1. jinde

Z důvodu neplánované rekonstrukce haly na Zeleném Pruhu, jsme byli nuceni přesunout první lednové kolo do jiné haly. Povedlo se sehnat pouze halu v pražském Edenu.  více

Stránkování

<1 2 3 4 56 7 8 9 10 >> >
 
 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Chcete, aby se v Česku hrála náročná fieldová liga?
Celkem hlasů 89


 

Tabulky a výsledky

IEX - 2021/2022 - konec
1. PS Bandits
2. Tea Party
3. Vopice
4. Ontario
5. Spořilov
6. Warriors
IFR - 2021/2022 - konecb. 
1. Ontario B 50
2. Severka 41
3. Slunečnice 33
4. Hodge Podge 31
5. Juniors Spořilov 29
6. Mama & Papas 23
7. Warriors B 12
8. Ravens Brno 9
8. Torpéda Spořilov 9
kategorie U9 b.
1. SK LAX JM24
2. TJ Malešice23
3. Sokol Libuš14
3. Sokol Spořilov A14
5. Slunečnice6
6. Sokol Spořilov B2
kategorie U11 b.
1. SK LAX JM25
2. Sokol Libuš19
3. Sokol Spořilov16
4. LK ATOM Říčany15
5. Slunečnice7
kategorie U13 b.
1. Sokol Spořilov A39
2. Sokol Libuš35
3. TJ Malešice28
4. SK Lacrosse JM16
5. Slunečnice14
6. LK ATOM Říčany13
7. Sokol Spořilov B6
kategorie U15 b.
1. Sokol Spořilov13
2. Slunečnice7
3. Sokol Zbraslav1