Lacrosse > Mužský lakros > Registrace > Registrace do ČSML

Registrace do ČSML

1. Zájemce o členství vyplní on-line přihlášku k registraci do ČSML (chce-li být ihned zapsán na soupisku některého družstva, uvede to v poznámce, včetně např. čísla dresu /ve formátu např. NBLL:19/). Pro každou osobu je vždy nutné zadat jedinečný e-mail (lze zadat i fiktivní adresu). Pro systém je identita uživatele určena e-mailem. To může znemožňovat registraci v případě snahy registrovat například více dětí z jedné rodiny pod jedním e-mailem. 

2. Určenému zástupci příslušného klubu přijde informační e-mail se shrnutím registrace a odkazem, na němž registraci schválí, nebo zamítne.

3. Matrikáři příslušného svazu přijde informační e-mail se shrnutím registrace a odkazem, na němž registraci dokončí a vloží záznam do databáze ČLU, případně také u hráče označí účast v soutěži a družstvu.

 

Pokud se chcete zaregistrovat do ČSML a jste členem jiného svazu sdruženého v ČLU, obraťte se přímo na matrikáře (registrační komisi) ČSML (viz Kontakty).

 

Chcete-li, aby člen ČSML mohl nastoupit v nějaké soutěži ČSML, viz Chci připsat hráče na soupisku

 

Za svou zdravotní způsobilost (kladnou zdravotní prohlídku) odpovídají hráči, v případě hráčů mladších 18 let pak jejich mateřské kluby.

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa