10DrozdJakub
11KytkaMarek
12NosekJakub
13LevýPetr

zařiďte si prosím čas na tréninky reprezentace středy 5.6. až 26.6.2013 vždy od 19,30 do 21,00 (sraz cca 10 minut předem).

Protože pojede 8 hráčů a 2 brankáři a ve výběru je nyní 11 hráčů + 3 brankáři

24.7.2013 ČR získala na MS v interkrosu dva tituly

Záverečný den Mistrovství v interkrosu nepřinesl žádné překvapení a oba české celky zvládly svá finálová utkání.  více

23.7.2013 Oba výběry ve finále

Po třetím herním dni čeká na oba naše celky finálový zápas.  více

21.7.2013 Druhý den MS

Stejně jako první den, nejprve svůj zápas odehrály děvčata, tentokrát proti Kanadě. Češky své soupeřky nepodcenily a po celý zápas byly otěže v jejich rukách. To bylo vidět i na konečném výsledku, jasně mluvícím pro naše hráčky.  více

20.7.2013 MS v interkrosu – muži zaváhali, ženy bez problémů

I tak by se dal shrnout první den mistrovství z pohledu českých výběrů. Ženská reprezentace do turnaje vstoupila vítězně, když přes malé problémy v úvodu utkání, zapříčiněné částěčně i nefunkční časomírou, dokázala i přes remízu 9:9 v poločase nakonec zvítězit 27:20 proti výběru Německa. Mužský výběr ve svém prvním vystoupení na turnaji podcenil italské soupeře a po velmi vyrovnaném utkání, kdy se vedení měnilo z jedné strany na druhou, remizoval 26:26 více

18.7.2013 Začíná MS v interkrosu Rozpis MS

V pátek 19.7.2013 ve francouzském městě Lons le Saunier začíná Mistrovství světa v interkrosu. Obě naše reprezentační družstva, ženské i mužské, zde budou bojovat o stupně vítězů a obhajobu posledního titulu. více