Lacrosse > Interkros > Reprezentace > MS v interkrosu 2013 > Oba výběry ve finále

Oba výběry ve finále

23.7.2013

Po třetím herním dni čeká na oba naše celky finálový zápas. 

Nejprve se děvčata ve dvojzápasovém semifinále utkala se čtvrtými francouzskami a v obou utkáních vyhrála bez sebemenších problémů. Ve finále se tak v úterý utkají s němkami, které v semifinálových utkáních porazily dvakrát tým Kanady. 

Mužský tým v semifinále narazil na Kanadu. První utkání bylo velmi vyrovnané a až v začátku třetí periody si češi vytvořili šestibrankový náskok. Jenže pak přišla kanadská šňůra gólů, na které nedokázali naši hráči reagovat a vše nasvědčovalo, že postup do finále se může kdykoliv zkomplikovat. Nakonec češi dosáhli na vítězství. Konečný stav 31:27 z pohledu našich reprezentantů. 

Po obědě následovalo druhé společné utkání, kde naši hráči předvedli velmi kvalitní výkon, ve kterém nepustili soupeře k žádným velkým a snadným akcím a díky střelecké potenci se mohli češi radovat z vítězství 25:12 a postupu do úterního finále. To na naše borce čeká od půl čtvrté proti mix teamu Němců a Slováků. Mix team do finále postoupil kontumačně, kdy italský tým nebyl schopen díky marodce nastoupit. 

Loading...

MS v interkrosu 2013

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Oznámkujte nové logo lakrosu jako ve škole
Celkem hlasů 399

  • 1 19% 19%
  • 2 22% 22%
  • 3 19% 19%
  • 4 20% 20%
  • 5 20% 20%