Lacrosse > Interkros

Interkros

 
12.12.2019 Druhý interkrosový víkend 2019/2020

V sobotu 14.12. se odehraje druhé kolo interkrosové 2.Ligy na "Hnědé" škole ZŠ Mendelova a v neděli 15.12. na Zeleném Pruhu v tělocvičně tamního učiliště další zápasy interkrosové extraligy.  více

4.12.2019 Výsledky dětských lig 2019/2020 po druhém kole

O víkendu 9. a 10.11. se odehrálo druhé letošní kolo dětských interkrosových soutěží v kategoriích U9, U11, U13 a U15.  více

25.11.2019 První extraligová neděle 24.11.2019

V neděli 24.11.2019 se v pražské hale na Zeleném pruhu otevřela nová sezona interkrosové extraligy.  více

10.11.2019 Zápis ze schůzí Vedení soutěží dospělých a Valné hromady 2019/2020

Dne 5.11. od 19hodin byla svolána schůze Vedení soutěží dospělých a zároveň Valná hromada ČSI.  více

6.11.2019 Výsledky Evropského poháru po Ewoks Cupu

O víkendu 26. a 27. října turnajem Ewoks Cup začal nový ročník Evropského poháru. Turnaje se zúčastnilo 11 týmů, včetně 4 českých.  více

5.11.2019 Odstartoval nový ročník dětských soutěží

O víkendu 12. a 13.10.2019 odstartoval jednotlivými kategoriemi nový ročník dětských interkrosových soutěží.  více

16.10.2019 Schůze Vedení interkrosových soutěží dospělých

Dne 5.11.2019 od 19:15 se uskuteční schůze Vedení soutěží dospělých a Valná hromada interkrosového svazu. více

9.7.2019 Termíny interkrosových soutěží pro ročník 2019/2020

Níže jsou k dispozici a zapsání do kalendářů termíny interkrosových soutěží a vánočního turnaje v Praze pro nadcházející ročník 2019/2020. více

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

Právě se hraje

 

Anketa

Soutěže ČSML
Celkem hlasů 23
Souhlasíte, aby se obě hlavní soutěže ČSML hrály souběžně během celé sezóny?


 

Tabulky a výsledky

IEX - 2019/2020b.
1. PS Bandits4
2. Warriors4
3. Vopice2
4. Tea Party2
5. Spořilov2
6. Ontario0
7. Válečníci0
IFR 2019/2020b. 
1. Slunečnice 10
2. Severka 9
3. Ontario 8
4. Papas&Ňiňos 7
5. Ewoks 6
6. Hodge Podge 5
7. Spořilov Jun 4
8. Válečníci 3
9. Brno 2
10. Warriors 1
U9 b.
1. SK LAX Jižní Město11
2. Sokol Libuš 9
3. TJ Malešice 7
4. Sokol Spořilov 5
5. Slunečnice 3
6. LK Atom Říčany 1
U11 b.
1. Sokol Libuš14
2. Sokol Spořilov A12
3. SK LAX Jižní Město10
4. TJ Malešice 8
5. Slunečnice A 6
6. Sokol Zbraslav A 4
7. LK ATOM Říčany 2
U13 b.
1. Sokol Spořilov A19
2. Slunečnice A17
3. Sokol Zbraslav A15
4. Slunečnice B12
5. Sokol Spořilov B11
6. TJ Malešice A 8
7. SK Lacrose JM 6
8. LCC White 5
8. LCC Red 5
10. LK ATOM Říčany 2
U15 b.
1. Slunečnice7
1. Sokol Spořilov Boys7
3. Warriors4
4. Sokol Spořilov Amazonky2