Lacrosse > Interkros

Interkros

 
2.4.2019 Výsledky dětských lig 2018/2019 po šestém kole

V příloze naleznete soubor s výsledky dětských lig, odehraných o víkendu 30.-31.3.2019 více

11.3.2019 Výsledky dětských lig 2018/2019 po pátém kole

V příloze naleznete soubor s výsledky dětských lig, odehraných o víkendu 9.-10.3.2019 více

17.2.2019 Konec základní části extraligy

Interkrosová extraliga má za sebou předposlední herní neděli a zároveň skončila její základní část.  více

11.2.2019 POZOR - V sobotu 16.2. 1.Liga není

Z důvodu jarních prázdnin na Praze 11, bylo sobotní kolo přesunuto až na příští víkend. Tedy na 23.2. více

6.1.2019 Extraliga je v polovině sezony

Po třetí extraligové neděli se sezona přehoupla do své druhé poloviny, bylo dohráno první kolo a začaly záasy druhého kola.  více

6.12.2018 ZMĚNA: Extraliga 6.1. jinde

Z důvodu neplánované rekonstrukce haly na Zeleném Pruhu, jsme byli nuceni přesunout první lednové kolo do jiné haly. Povedlo se sehnat pouze halu v pražském Edenu.  více

25.11.2018 Odstartoval další ročník Extraligy

V sobotu 24.11.2018 odstartoval nový ročník interkrosové extraligy.  více

18.11.2018 Zápis z Vedení soutěží dospělých 2018/2019

Dne 8.11.2018 se uskutečnila schůze Vedení soutěží dospělých pro soutěžní rok 2018-2019.  více

Stránkování

<1 2 34 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

Právě se hraje

 

Anketa

Kdo vyhraje Winter Lax Cup 2020?
Celkem hlasů 53


 

Tabulky a výsledky

IEX - 2019/2020b.
1. PS Bandits16
2. Tea Party12
3. Ontario8
4. Vopice8
5. Spořilov6
6. Warriors6
7. Válečníci0
IFR 2019/2020b. 
1. Slunečnice 18
2. Ontario 18
3. Severka 16
4. Papas&Ňiňos 16
5. Ewoks 12
6. Hodge Podge 8
7. Spořilov Jun 8
8. Warriors 6
9. Válečníci 5
10. Ravens Brno 3
U9 b.
1. SK LAX Jižní Město11
2. Sokol Libuš 9
3. TJ Malešice 7
4. Sokol Spořilov 5
5. Slunečnice 3
6. LK Atom Říčany 1
U11 b.
1. Sokol Libuš14
2. Sokol Spořilov A12
3. SK LAX Jižní Město10
4. TJ Malešice 8
5. Slunečnice A 6
6. Sokol Zbraslav A 4
7. LK ATOM Říčany 2
U13 b.
1. Sokol Spořilov A19
2. Slunečnice A17
3. Sokol Zbraslav A15
4. Slunečnice B12
5. Sokol Spořilov B11
6. TJ Malešice A 8
7. SK Lacrose JM 6
8. LCC White 5
8. LCC Red 5
10. LK ATOM Říčany 2
U15 b.
1. Slunečnice7
1. Sokol Spořilov Boys7
3. Warriors4
4. Sokol Spořilov Amazonky2