Lacrosse > Interkros

Interkros

 
23.2.2016 Výsledky dětských lig po 5.kole 13.-14.2.2016

více

5.11.2015 Nový oddíl se zaměřením na Interkros

T.J. Sokol Podolí, Podolská 90, Praha 4

Otevírá nový oddíl se zaměřením na Interkros pro děti 6 až 10 let.

Tréninky každý čtvrtek od 16 do 17 hodin v sokolovně. více

4.11.2015 Výsledky dětských lig po 1.kole

O víkendu 17. a 18. října odstartoval nový ročník interkrosových dětských soutěží. V příloze naleznete výsledky po prvním odehraném kole. více

4.11.2015 Pozvánka na Valnou hromadu ČSI

Ve čtvrtek 5.11.2015 po skončení schůze Vedení soutěží dospělých (přibližně od 19:30) se uskuteční Valná hromada ČSI.  více

4.11.2015 Pozvánka na schůzi vedení interkrosových soutěží dospělých

Ve čtvrtek 5.11.2015 od 18:30 se uskuteční schůze vedení interkrosových soutěží dospělých.  více

5.10.2015 Pozvánka na schůzi vedení interkrosových dětských soutěží

Ve čtvrtek 8.10.2015 v 18:30 se uskuteční schúze vedeni dětských interkrosových soutěží.  více

2.7.2015 Termíny interkrosových soutěží 2015/2016 - opraveno

 

29.3.2015 Finále Extraligy

Dnes 29.3.2015 se odehraje finále Extraligy interkrosu.  více

Stránkování

 

Právě se hraje

 

Anketa

Kdo vyhraje Winter Lax Cup 2020?
Celkem hlasů 30


 

Tabulky a výsledky

IEX - 2019/2020b.
1. PS Bandits16
2. Tea Party12
3. Ontario8
4. Vopice8
5. Spořilov6
6. Warriors6
7. Válečníci0
IFR 2019/2020b. 
1. Slunečnice 18
2. Ontario 18
3. Severka 16
4. Papas&Ňiňos 16
5. Ewoks 12
6. Hodge Podge 8
7. Spořilov Jun 8
8. Warriors 6
9. Válečníci 5
10. Ravens Brno 3
U9 b.
1. SK LAX Jižní Město11
2. Sokol Libuš 9
3. TJ Malešice 7
4. Sokol Spořilov 5
5. Slunečnice 3
6. LK Atom Říčany 1
U11 b.
1. Sokol Libuš14
2. Sokol Spořilov A12
3. SK LAX Jižní Město10
4. TJ Malešice 8
5. Slunečnice A 6
6. Sokol Zbraslav A 4
7. LK ATOM Říčany 2
U13 b.
1. Sokol Spořilov A19
2. Slunečnice A17
3. Sokol Zbraslav A15
4. Slunečnice B12
5. Sokol Spořilov B11
6. TJ Malešice A 8
7. SK Lacrose JM 6
8. LCC White 5
8. LCC Red 5
10. LK ATOM Říčany 2
U15 b.
1. Slunečnice7
1. Sokol Spořilov Boys7
3. Warriors4
4. Sokol Spořilov Amazonky2