Lacrosse > Interkros

Interkros

 
17.2.2019 Konec základní části extraligy

Interkrosová extraliga má za sebou předposlední herní neděli a zároveň skončila její základní část.  více

11.2.2019 POZOR - V sobotu 16.2. 1.Liga není

Z důvodu jarních prázdnin na Praze 11, bylo sobotní kolo přesunuto až na příští víkend. Tedy na 23.2. více

6.1.2019 Extraliga je v polovině sezony

Po třetí extraligové neděli se sezona přehoupla do své druhé poloviny, bylo dohráno první kolo a začaly záasy druhého kola.  více

6.12.2018 ZMĚNA: Extraliga 6.1. jinde

Z důvodu neplánované rekonstrukce haly na Zeleném Pruhu, jsme byli nuceni přesunout první lednové kolo do jiné haly. Povedlo se sehnat pouze halu v pražském Edenu.  více

25.11.2018 Odstartoval další ročník Extraligy

V sobotu 24.11.2018 odstartoval nový ročník interkrosové extraligy.  více

18.11.2018 Zápis z Vedení soutěží dospělých 2018/2019

Dne 8.11.2018 se uskutečnila schůze Vedení soutěží dospělých pro soutěžní rok 2018-2019.  více

4.11.2018 Odstartoval další ročník Evropského poháru

O víkendu 27. a 28. října turnajem v Rakousku odstartoval další ročník Evropského poháru.  více

1.11.2018 Zápis z Vedení dětských soutěží 2018/2019

V příloze najdete zápis z Vedení dětských soutěží v interkrosu ve školním roce 2018-2019. více

Stránkování

 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat mužská soutěž v sixes?
Celkem hlasů 269


 

Tabulky a výsledky

IEX 2023/2024b.
1. PS Bandits14
2. Sokol Spořilov14
3. Warriors8
4. Tea Party8
5. Vopice4
6. Ontario0
IFR 2023/2024b.
1. Ontario B50
2. Hodge Podge40
3. Slunečnice37
4. Warriors B35
5. Torpéda Spořilov33
6. Juniors Spořilov32
7. Mama&Papa&Ňiňos24
8. LT Atom Říčany11
8. Válečníci11
8. Sokol Libuš11
11. Lowlander Zábřeh1
kategorie U9 - 2023/2024b.
1. SK LACROSSE Již.Město12
2. LK Atom Říčany7
2. Sokol Spořilov7
4. Sokol Libuš3
5. TJ Malešice1
kategorie U11 - 2023/2024b.
1. TJ MALEŠICE14
2. SK LACROSSE Jižní Město13
3. SOKOL LIBUŠ9
4. SOKOL SPOŘILOV6
5. LK ATOM ŘÍČANY3
kategorie U13 - 2023/2024b.
1. SOKOL SPOŘILOV12
2. SK Lacrosse JM A11
3. SOKOL LIBUŠ10
4. TJ Malešice6
5. Slunečnice4
6. SK Lacrosse JM B2
kategorie U15 - 2023/2024b.
1. Sokol Libuš14
1. Sokol Spořilov14
3. TJ MALEŠICE11
4. Slunečnice8
5. SK Lacrosse JM5
6. LK ATOM ŘÍČANY4