Lacrosse > Interkros

Interkros

 
4.12.2019 Výsledky dětských lig 2019/2020 po druhém kole

O víkendu 9. a 10.11. se odehrálo druhé letošní kolo dětských interkrosových soutěží v kategoriích U9, U11, U13 a U15.  více

25.11.2019 První extraligová neděle 24.11.2019

V neděli 24.11.2019 se v pražské hale na Zeleném pruhu otevřela nová sezona interkrosové extraligy.  více

10.11.2019 Zápis ze schůzí Vedení soutěží dospělých a Valné hromady 2019/2020

Dne 5.11. od 19hodin byla svolána schůze Vedení soutěží dospělých a zároveň Valná hromada ČSI.  více

6.11.2019 Výsledky Evropského poháru po Ewoks Cupu

O víkendu 26. a 27. října turnajem Ewoks Cup začal nový ročník Evropského poháru. Turnaje se zúčastnilo 11 týmů, včetně 4 českých.  více

5.11.2019 Odstartoval nový ročník dětských soutěží

O víkendu 12. a 13.10.2019 odstartoval jednotlivými kategoriemi nový ročník dětských interkrosových soutěží.  více

16.10.2019 Schůze Vedení interkrosových soutěží dospělých

Dne 5.11.2019 od 19:15 se uskuteční schůze Vedení soutěží dospělých a Valná hromada interkrosového svazu. více

9.7.2019 Termíny interkrosových soutěží pro ročník 2019/2020

Níže jsou k dispozici a zapsání do kalendářů termíny interkrosových soutěží a vánočního turnaje v Praze pro nadcházející ročník 2019/2020. více

30.5.2019 Výsledky dětských lig 2018/2019 po osmém kole

V příloze naleznete soubor s celkovými výsledky po posledním kole dětských lig odehraném 25. a 26.května více

Stránkování

<1 2 3 45 6 7 8 9 10 >> >
 
 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Chcete, aby se v Česku hrála náročná fieldová liga?
Celkem hlasů 89


 

Tabulky a výsledky

IEX - 2021/2022 - konec
1. PS Bandits
2. Tea Party
3. Vopice
4. Ontario
5. Spořilov
6. Warriors
IFR - 2021/2022 - konecb. 
1. Ontario B 50
2. Severka 41
3. Slunečnice 33
4. Hodge Podge 31
5. Juniors Spořilov 29
6. Mama & Papas 23
7. Warriors B 12
8. Ravens Brno 9
8. Torpéda Spořilov 9
kategorie U9 b.
1. SK LAX JM24
2. TJ Malešice23
3. Sokol Libuš14
3. Sokol Spořilov A14
5. Slunečnice6
6. Sokol Spořilov B2
kategorie U11 b.
1. SK LAX JM25
2. Sokol Libuš19
3. Sokol Spořilov16
4. LK ATOM Říčany15
5. Slunečnice7
kategorie U13 b.
1. Sokol Spořilov A39
2. Sokol Libuš35
3. TJ Malešice28
4. SK Lacrosse JM16
5. Slunečnice14
6. LK ATOM Říčany13
7. Sokol Spořilov B6
kategorie U15 b.
1. Sokol Spořilov13
2. Slunečnice7
3. Sokol Zbraslav1