Lacrosse > Interkros

Interkros

 
11.2.2019 POZOR - V sobotu 16.2. 1.Liga není

Z důvodu jarních prázdnin na Praze 11, bylo sobotní kolo přesunuto až na příští víkend. Tedy na 23.2. více

6.1.2019 Extraliga je v polovině sezony

Po třetí extraligové neděli se sezona přehoupla do své druhé poloviny, bylo dohráno první kolo a začaly záasy druhého kola.  více

6.12.2018 ZMĚNA: Extraliga 6.1. jinde

Z důvodu neplánované rekonstrukce haly na Zeleném Pruhu, jsme byli nuceni přesunout první lednové kolo do jiné haly. Povedlo se sehnat pouze halu v pražském Edenu.  více

25.11.2018 Odstartoval další ročník Extraligy

V sobotu 24.11.2018 odstartoval nový ročník interkrosové extraligy.  více

18.11.2018 Zápis z Vedení soutěží dospělých 2018/2019

Dne 8.11.2018 se uskutečnila schůze Vedení soutěží dospělých pro soutěžní rok 2018-2019.  více

4.11.2018 Odstartoval další ročník Evropského poháru

O víkendu 27. a 28. října turnajem v Rakousku odstartoval další ročník Evropského poháru.  více

1.11.2018 Zápis z Vedení dětských soutěží 2018/2019

V příloze najdete zápis z Vedení dětských soutěží v interkrosu ve školním roce 2018-2019. více

29.10.2018 Výsledky dětských lig 2018/2019 po prvním kole

V příloze naleznete soubor s výsledky dětských lig, odehraných o víkendu 20.-21.10.2018 více

Stránkování

<1 2 3 45 6 7 8 9 10 >> >
 
 

Právě se hraje

 

Anketa

NFLL
Celkem hlasů 99
V jakém formátu chcete hrát NFLL?


 

Tabulky a výsledky

IEX - 2019/2020 - konecb.
1. PS Bandits20
2. Tea Party16
3. Vopice12
4. Ontario10
5. Spořilov6
6. Warriors6
7. Válečníci0
IFR 2019/2020 - konecb. 
1. Ontario B 45
2. Slunečnice 43
3. Papas&Ňiňos 39
4. Sokol Spořilov 26
5. Severka 24
6. EWOKS 24
7. Warriors B 22
8. Hodge Podge 17
9. Válečníci B 11
10. Ravens Brno 10
U9 b.
1. SK LAX Jižní Město11
2. Sokol Libuš 9
3. TJ Malešice 7
4. Sokol Spořilov 5
5. Slunečnice 3
6. LK Atom Říčany 1
U11 b.
1. Sokol Libuš14
2. Sokol Spořilov A12
3. SK LAX Jižní Město10
4. TJ Malešice 8
5. Slunečnice A 6
6. Sokol Zbraslav A 4
7. LK ATOM Říčany 2
U13 b.
1. Sokol Spořilov A19
2. Slunečnice A17
3. Sokol Zbraslav A15
4. Slunečnice B12
5. Sokol Spořilov B11
6. TJ Malešice A 8
7. SK Lacrose JM 6
8. LCC White 5
8. LCC Red 5
10. LK ATOM Říčany 2
U15 b.
1. Slunečnice7
1. Sokol Spořilov Boys7
3. Warriors4
4. Sokol Spořilov Amazonky2