Lacrosse > Interkros > Sobotní rozuzlení první ligy

Sobotní rozuzlení první ligy

29.3.2022

Poslední kolo interkrosové první ligy proběhlo v sobotu 26.3. na pražském Jižním Městě v tělocvičně ZŠ Mednelova. Rozhodlo se o konečném pořadí v lize. 

Rozdělení do skupin: 

A: Ontario, Mama & Papas, Torpéda Spořilov

B: Severka, Juniors Spořilov, Warriors B

C: Slunečnice, Hodge Podge, Ravens Brno

Po odehrání skupin se utvořily další skupiny o umístění na turnaji. O první až třetí místo hrály týmy: Ontario, Juniors a Hodge Podge, o čtvrtou až šestou příčku týmy: Mama&Papas, Severka a Slunečnice a nakonec o sedmou až devátou příčku pak týmy: Torpéda, Warriors a Ravens. 

Celkovým vítězstvím si favorit soutěže, tým Ontario upevnil pozici na první příčce a získal s 50ti body titul vítěze první ligy. Druhé místo získala bez problémů Severka se 41body. Třetí místo i přes menší zaváhání v posledním kole a neúčasti na jednom ze šesti turnajů udržel tým Slunečnice s 33body. O pouhé dva body méně získal za celou sezonu tým Hodge Podge, který tak ukořistil čtvrté místo. Pátý tým soutěže Juniors Spořilov získal o další dva body méně a doplatil tak na neúčast v jednom kole. Jednoho kola se nezúčastnil také tým Mama&Papas, který se s 23body umístil na celkové šesté příčce. Sedmým týmem letošní ligy se stali Warriors B s 12ti body před týmy Ravens Brno a Torpéda Spořilov, které oba s 8body skončili shodně na osmé příčce. (tímto se jako vedoucí ligy omlouvám týmu Torpéda Spořilov, které jsem při vyhlášení umístil omylem na devátou pozici).

Loading...

Interkros

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat mužská soutěž v sixes?
Celkem hlasů 95