Lacrosse > Interkros > Mezinárodní scéna > Novinky > GerLaxCon 2022 - pozvánka

GerLaxCon 2022 - pozvánka

4.4.2022

Jak již bylo oznámeno na začátku roku, Německá interkrosová federace (IVD) plánuje uspořádat mezinárodní interkrosový turnaj na GerLaxCon v květnu 2022 v Drážďanech. Touto aktualizací vám chceme poskytnout všechny potřebné informace. DLaxV (Německá lakrosová federace) pořádá German Lacrosse Convention (GerLaxCon) ve dnech 20.-22.05.2022 v Drážďanech. Půjde o největší lakrosovou událost v Evropě a její součástí bude také Lacrosse Nations Cups 2022.

Během GerLaxConu budeme hostit náš interkrosový turnaj. Jedná se po dlouhé době první šanci zahrát si znovu interkros na mezinárodní úrovni a také jde o šanci lépe poznat lakrosovou komunitu.

Turnaj interkrosových týmů se bude konat od soboty do neděle (kolem 14:00) 21.-22.05.2022 v JOYNEXT Areně/Sportspark Ostra Magdeburger Str. 10, 01067 Drážďany.

Registraci týmů nebo jednotlivých hráčů pro potenciální Mix-Team stejně jako organizaci vstupenek bude řešit IVD. Uzávěrka přihlášek je 22.04.2022.

Připravili jsme pro vás seznam potenciálních ubytování v různých cenových relacích. Částečně můžeme využít kapacitu z DLaxV vyhrazené pro účastníky GerLaxConu. Nalezení a rezervaci ubytování musíte provést sami a nebude se o to starat IVD. V případě problémů s rezervací nás samozřejmě můžete vždy kontaktovat.

- Kapacita v hotelech rezervovaných DLaxV (použijte prosím rezervační kód: DLaxV): https://gerlaxcon.com/unterkunft/

- Jugendherberge (Ubytovna pro mládež) Drážďany: https://www.jugendherberge.de/jugendherbergen/dresden-jugendgaestehaus-49/portraet

- Kemp Dresden-Mockritz (zahrnuje také několik míst k pronájmu): https://www.cbm-camping.de/dresden

Obecně platí, že během GerLaxConu bude zajištěno vlastní stravování. Podle DLaxV bude k dispozici 10 kiosků, 1 restaurace a gril. Nabízíme však také možnost zdravého a chutného obědu v sobotu a neděli za 5 € za porci. Obědové boxy zarezervujeme u místního cateringu (https://lehmuese.de/). K dispozici bude veganská a masová varianta. K tomu potřebujeme do 13.05.2022 vědět, kolik účastníků má zájem a která varianta (vegan/maso).

Pro týmy nebudou žádné registrační poplatky. Budete si však muset zakoupit vstupenku na GerLaxCon. Vstupenky hromadně koupí IVD a budou vám předány při příjezdu. Vstupenky budou stát 40 € na osobu. Prosím, nekupujte vstupenky sami, protože na turnaj máme speciální vstupenku.

Rekapitulace:

- Mezinárodní turnaj v interkrosu 21.-22.05.2022 v JOYNEXT Areně/Sportspark Ostra, Magdeburger Str. 10, 01067 Drážďany

- Registrace/vstupenky přes IVD do 22.04.2022: 40 € na osobu za vstupenky na GerLaxCon

- Jídlo a ubytování si musíte naplánovat sami; Oběd v sobotu a neděli je možný přes IVD (přihlášení do 13.05.2022)

Těšíme se na skvělý mezinárodní turnaj a čekáme na vaše registrace!

Zaregistrujte se prosím e-mailem na . Máte-li jakékoli dotazy, kontaktujte nás prostřednictvím výše uvedené e-mailové adresy, facebooku nebo podobným způsobem.

S pozdravem,

Birk a Holli za IVD

Loading...

Novinky

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat mužská soutěž v sixes?
Celkem hlasů 286