Lacrosse > Interkros

Interkros

 
6.11.2019 Výsledky Evropského poháru po Ewoks Cupu

O víkendu 26. a 27. října turnajem Ewoks Cup začal nový ročník Evropského poháru. Turnaje se zúčastnilo 11 týmů, včetně 4 českých.  více

5.11.2019 Odstartoval nový ročník dětských soutěží

O víkendu 12. a 13.10.2019 odstartoval jednotlivými kategoriemi nový ročník dětských interkrosových soutěží.  více

16.10.2019 Schůze Vedení interkrosových soutěží dospělých

Dne 5.11.2019 od 19:15 se uskuteční schůze Vedení soutěží dospělých a Valná hromada interkrosového svazu. více

9.7.2019 Termíny interkrosových soutěží pro ročník 2019/2020

Níže jsou k dispozici a zapsání do kalendářů termíny interkrosových soutěží a vánočního turnaje v Praze pro nadcházející ročník 2019/2020. více

30.5.2019 Výsledky dětských lig 2018/2019 po osmém kole

V příloze naleznete soubor s celkovými výsledky po posledním kole dětských lig odehraném 25. a 26.května více

30.4.2019 Výsledky dětských lig 2018/2019 po sedmém kole

V příloze naleznete soubor s výsledky dětských lig, odehraných o víkendu 27.-28.4.2019 více

17.4.2019 Interkrosové World Games letos v létě v Maďarsku

Před pár dny Mezinárodní interkrosová federace oficiálně oznámila, že letošní konání World Games bylo přiděleno Maďarsku, které s dalšími zájemci o konání požádalo.  více

2.4.2019 Výsledky dětských lig 2018/2019 po šestém kole

V příloze naleznete soubor s výsledky dětských lig, odehraných o víkendu 30.-31.3.2019 více

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

Právě se hraje

 
 

Tabulky a výsledky

IEX - konec
1. Tea Party
2. PS Bandits
3. Ontario
4. Warriors
5. Vopice
6. Spořilov
U9 - konec
1. TJ Malešice
2. Sokol Spořilov
2. SK LAX Jižní Město
4. Sokol Libuš
5. Slunečnice
6. Sokol Zbraslav
7. LK Říčany
U11 - konec
1. Sokol Zbraslav
2. LCC Red
3. SK LAX Jižní Město
4. Sokol Spořilov
5. TJ Malešice
6. Sokol Libuš
7. Slunečnice A
8. LK Říčany
8. LCC White
U13 - konec
1. Sokol Spořilov A
2. Slunečnice A
3. Sokol Zbraslav A
4. LCJM
5. Slunečnice B
6. Sokol Spořilov B
7. LK Říčany
U15 - konec
1. Sokol Spořilov A
1. Slunečnice
3. Warriors
4. Sokol Spořilov B
5. SK Lacrosse JM
6. Kněžice-Dubečno