Lacrosse > Interkros

Interkros

 
15.1.2020 Výsledky dětských lig 2019/2020 po čtvrtém kole

O víkendu 10. a 11.1. se odehrálo čtvrté letošní kolo dětských interkrosových soutěží v kategoriích U9, U11, U13 a U15.  více

19.12.2019 Výsledky dětských lig 2019/2020 po třetím kole

O víkendu 7. a 8.12. se odehrálo druhé letošní kolo dětských interkrosových soutěží v kategoriích U9, U11, U13 a U15.  více

16.12.2019 Druhá extraligová neděle 15.12.2019

V neděli 15.12. bylo na pořadu dne dalších sedm extraligových zápasů. I tentorkát všechny týmy sehrály dvě utkání o průběžné co nejlepší umístění.  více

12.12.2019 Druhý interkrosový víkend 2019/2020

V sobotu 14.12. se odehraje druhé kolo interkrosové 2.Ligy na "Hnědé" škole ZŠ Mendelova a v neděli 15.12. na Zeleném Pruhu v tělocvičně tamního učiliště další zápasy interkrosové extraligy.  více

4.12.2019 Výsledky dětských lig 2019/2020 po druhém kole

O víkendu 9. a 10.11. se odehrálo druhé letošní kolo dětských interkrosových soutěží v kategoriích U9, U11, U13 a U15.  více

25.11.2019 První extraligová neděle 24.11.2019

V neděli 24.11.2019 se v pražské hale na Zeleném pruhu otevřela nová sezona interkrosové extraligy.  více

10.11.2019 Zápis ze schůzí Vedení soutěží dospělých a Valné hromady 2019/2020

Dne 5.11. od 19hodin byla svolána schůze Vedení soutěží dospělých a zároveň Valná hromada ČSI.  více

6.11.2019 Výsledky Evropského poháru po Ewoks Cupu

O víkendu 26. a 27. října turnajem Ewoks Cup začal nový ročník Evropského poháru. Turnaje se zúčastnilo 11 týmů, včetně 4 českých.  více

Stránkování

<1 2 3 4 5 67 8 9 10 >> >
 
 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat mužská soutěž v sixes?
Celkem hlasů 270


 

Tabulky a výsledky

IEX 2023/2024b.
1. PS Bandits14
2. Sokol Spořilov14
3. Warriors8
4. Tea Party8
5. Vopice4
6. Ontario0
IFR 2023/2024b.
1. Ontario B50
2. Hodge Podge40
3. Slunečnice37
4. Warriors B35
5. Torpéda Spořilov33
6. Juniors Spořilov32
7. Mama&Papa&Ňiňos24
8. LT Atom Říčany11
8. Válečníci11
8. Sokol Libuš11
11. Lowlander Zábřeh1
kategorie U9 - 2023/2024b.
1. SK LACROSSE Již.Město12
2. LK Atom Říčany7
2. Sokol Spořilov7
4. Sokol Libuš3
5. TJ Malešice1
kategorie U11 - 2023/2024b.
1. TJ MALEŠICE14
2. SK LACROSSE Jižní Město13
3. SOKOL LIBUŠ9
4. SOKOL SPOŘILOV6
5. LK ATOM ŘÍČANY3
kategorie U13 - 2023/2024b.
1. SOKOL SPOŘILOV12
2. SK Lacrosse JM A11
3. SOKOL LIBUŠ10
4. TJ Malešice6
5. Slunečnice4
6. SK Lacrosse JM B2
kategorie U15 - 2023/2024b.
1. Sokol Libuš14
1. Sokol Spořilov14
3. TJ MALEŠICE11
4. Slunečnice8
5. SK Lacrosse JM5
6. LK ATOM ŘÍČANY4