Lacrosse > Interkros

Interkros

 
17.4.2019 Interkrosové World Games letos v létě v Maďarsku

Před pár dny Mezinárodní interkrosová federace oficiálně oznámila, že letošní konání World Games bylo přiděleno Maďarsku, které s dalšími zájemci o konání požádalo.  více

2.4.2019 Výsledky dětských lig 2018/2019 po šestém kole

V příloze naleznete soubor s výsledky dětských lig, odehraných o víkendu 30.-31.3.2019 více

11.3.2019 Výsledky dětských lig 2018/2019 po pátém kole

V příloze naleznete soubor s výsledky dětských lig, odehraných o víkendu 9.-10.3.2019 více

17.2.2019 Konec základní části extraligy

Interkrosová extraliga má za sebou předposlední herní neděli a zároveň skončila její základní část.  více

11.2.2019 POZOR - V sobotu 16.2. 1.Liga není

Z důvodu jarních prázdnin na Praze 11, bylo sobotní kolo přesunuto až na příští víkend. Tedy na 23.2. více

6.1.2019 Extraliga je v polovině sezony

Po třetí extraligové neděli se sezona přehoupla do své druhé poloviny, bylo dohráno první kolo a začaly záasy druhého kola.  více

6.12.2018 ZMĚNA: Extraliga 6.1. jinde

Z důvodu neplánované rekonstrukce haly na Zeleném Pruhu, jsme byli nuceni přesunout první lednové kolo do jiné haly. Povedlo se sehnat pouze halu v pražském Edenu.  více

25.11.2018 Odstartoval další ročník Extraligy

V sobotu 24.11.2018 odstartoval nový ročník interkrosové extraligy.  více

Stránkování

<1 2 3 4 5 67 8 9 10 >> >
 
 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jaké složení bude mít finále NBLL?
Celkem hlasů 63


 

Tabulky a výsledky

IEX - 2022/2023 b.
1. PS Bandits0
2. Tea Party0
3. Vopice0
4. Ontario0
5. Spořilov0
6. Warriors0
7. Válečníci0
IFR - 2022/2023b. 
1. Ontario B 0
2. Severka 0
3. Slunečnice 0
4. Hodge Podge 0
5. Juniors Spořilov 0
6. Mama & Papas 0
7. Warriors B 0
8. Torpéda Spořilov 0
8. Válečníci B 0
kategorie U9b.
1. SK LAX JM 
2. TJ Malešice 
3. Sokol Libuš 
3. Sokol Spořilov A 
5. Slunečnice 
6. Sokol Spořilov B 
kategorie U11b.
1. SK LAX JM 
2. Sokol Libuš 
3. Sokol Spořilov 
4. LK ATOM Říčany 
5. Slunečnice 
kategorie U13b.
1. Sokol Spořilov A 
2. Sokol Libuš 
3. TJ Malešice 
4. SK Lacrosse JM 
5. Slunečnice 
6. LK ATOM Říčany 
7. Sokol Spořilov B 
kategorie U15b.
1. Sokol Spořilov 
2. Slunečnice 
3. Sokol Zbraslav