Lacrosse > Interkros

Interkros

 
18.11.2018 Zápis z Vedení soutěží dospělých 2018/2019

Dne 8.11.2018 se uskutečnila schůze Vedení soutěží dospělých pro soutěžní rok 2018-2019.  více

4.11.2018 Odstartoval další ročník Evropského poháru

O víkendu 27. a 28. října turnajem v Rakousku odstartoval další ročník Evropského poháru.  více

1.11.2018 Zápis z Vedení dětských soutěží 2018/2019

V příloze najdete zápis z Vedení dětských soutěží v interkrosu ve školním roce 2018-2019. více

29.10.2018 Výsledky dětských lig 2018/2019 po prvním kole

V příloze naleznete soubor s výsledky dětských lig, odehraných o víkendu 20.-21.10.2018 více

25.10.2018 Schůze - Vedení soutěží dospělých a Valná hromada 2018/19

jako každoročně touto dobou je svolána schůze: více

2.10.2018 Schůze - Vedení dětských soutěží 2018/19

Ve čtvrtek 11.října se uskuteční již 31. schůze Vedení dětských interkrosových soutěží.  více

27.8.2018 WG 2018 - souhrn

V termínu 22.8. až 25.8. se v pražském Bráníku uskutečnil další ročník tradičních interkrosových světových her.  více

27.8.2018 Česká republika obhájila zlato v ženské i mužské části

Ve středu 22. srpna se obě české reprezentace, ženská i mužská, probojovaly do finálových zápasů a bojovaly o celkové vítězství ve svých turnajích.  více

Stránkování

 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jaké složení bude mít finále NBLL?
Celkem hlasů 63


 

Tabulky a výsledky

IEX - 2022/2023 b.
1. PS Bandits0
2. Tea Party0
3. Vopice0
4. Ontario0
5. Spořilov0
6. Warriors0
7. Válečníci0
IFR - 2022/2023b. 
1. Ontario B 0
2. Severka 0
3. Slunečnice 0
4. Hodge Podge 0
5. Juniors Spořilov 0
6. Mama & Papas 0
7. Warriors B 0
8. Torpéda Spořilov 0
8. Válečníci B 0
kategorie U9b.
1. SK LAX JM 
2. TJ Malešice 
3. Sokol Libuš 
3. Sokol Spořilov A 
5. Slunečnice 
6. Sokol Spořilov B 
kategorie U11b.
1. SK LAX JM 
2. Sokol Libuš 
3. Sokol Spořilov 
4. LK ATOM Říčany 
5. Slunečnice 
kategorie U13b.
1. Sokol Spořilov A 
2. Sokol Libuš 
3. TJ Malešice 
4. SK Lacrosse JM 
5. Slunečnice 
6. LK ATOM Říčany 
7. Sokol Spořilov B 
kategorie U15b.
1. Sokol Spořilov 
2. Slunečnice 
3. Sokol Zbraslav