Lacrosse > Interkros > Interkrosové MS žen, mužů a dětský turnaj - 2.den

Interkrosové MS žen, mužů a dětský turnaj - 2.den

21.8.2018

Druhý den MS a KO měl přinést divácky nejzajímavější zápasy, protože se mezi sebou utkaly v ženské i mužské kategorii týmy Quebecu a Česka. 

Češké juniorky sehrály zápas proti němkám, opět zde předvedly pěkný herní výkon i když na své soupeřky nestačily. Zato ve svém druhém utkání dne dokázaly hrát vyrovnaně s týmem Quebecu a to po celý zápas a dokonce před koncem chvíli vedly. Jednalo se o velmi pěkný zápas, který po remíze v základní hrací době pokračoval dvěmi 5ti minutovými prodlouženími, ve kterých se také nerozhodlo a musely rozhodnout penalty. V těch naše mladé naděje nakonec zvítězily a připsaly si tak velmi cenné vítězství. 

Junioři nejprve sehráli zápas proti týmu Německa, se kterým dokázali odolávat až do poslední periody, ve které němci dominovali a pohlídali si vítězství. Ve druhím zápase se utkali proti seniorskému týmu a zopakovali výkon z přípravného zápasu, kde sehráli vyrovnané utkáni. Zkušenější senioři se však dokázali lépe dostávat do zakončení a lépe proměňovat šance. 

České seniorky celkem bez problémů dokázaly porazit oba své soupeře, nejprve tým Quebecu a následně i Němky. 

Seniory ve druhém zápase čekal nejtěžší soupeř, tým Quebecu, kde se čekal vyrovnaný zápas. Češi dokázali kromě poslední periody vyhrát všechny předchozí. Ta poslední byla vyrovnaná. Celkově však dokázali svého soupeře přehrát a zvítězit. 

Loading...

Interkros

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Oznámkujte nové logo lakrosu jako ve škole
Celkem hlasů 434

  • 1 19% 19%
  • 2 21% 21%
  • 3 19% 19%
  • 4 20% 20%
  • 5 20% 20%