Lacrosse > Interkros > Extraliga po základní části

Extraliga po základní části

26.2.2024

V neděli 25.2. skončila základní část letošního ročníku Extraligy. Část, která přinesla spoustu překvapení a ze které budou týmy nasazeny do playoff. 

Nejlépe začal Spořilovský tým, který až do předposlední herní neděle držel první příčku bez jediné porážky. Naopak špatný start měl loňský vítěz, tým Tea Party, kterým chvíli i hrozilo, že nepostoupí do playoff. Nicméně dokázali nakonec v důležitých zápasech uspět a do playoff jdou ze čtvrté příčky. Narazí tak na první tým po základní části, PS Bandits. Ti sice prohráli v prvním zápase se Spořilovem, ale v následných zápasech již nezaváhali a po výhře ve druhém společném utkání oplatili porážku Spořilovu a díky skore jsou tak před nimi. Třetí příčku obsadili Warriors, kteří letos předvádějí vyrovnané výkony a díky lepšímu skore ze vzájemných zápasů s Tea Party jsou právě před nimi. Na páté příčce skončily Vopice, které dokázaly dvakrát porazit pouze Ontario, které skončilo na poslední příčce bez jediné výhry. 

Koncem března se tedy odehraje celé playoff letošního ročníku, kdy proti sobě nastoupí v prvním semifinále Spořilov a Warriors a ve druhém semifinále PS Bandits a Tea Party. o pátou příčku si mezi sebou zahrají Vopice a Ontario. 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jaký formát má mít mužská soutěž sixes?
Celkem hlasů 192