Lacrosse > Mužský lakros

Mužský lakros

7.10.2021 Wolves zvítězili v odvetném zápase proti Pardubicím

Pardubický tým se po týdnu opět představil na radotínském hřišti. Tentokrát se však utkal s mladším z radotínských týmů – celkem Wolves, s nimž sehrál druhé utkání v sezoně. V tom prvním zvítězili tmavomodří díky dobrému závěru 13:10.  více

30.9.2021 Custodes si s chutí zastříleli proti Pardubicím

Ve středu večer vyzvali Custodes v domácím zápase tým z Pardubic. Ten byl do té doby stoprocentní – v prvních dvou zápasech porazil shodně po třinácti vstřelených brankách Jižní Město 13:12 a radotínské Wolves 13:10. více

24.9.2021 Jižní Město v duelu s Malešicemi zaznamenalo první výhru v sezoně

Den po středečním radotínském derby sehráli svůj zápas v rámci třetího kola ligy Jižní Město a Malešice. Utkání bylo od samého začátku vyrovnané a na první gól utkání si fanoušci počkali téměř čtyři a půl minuty. Za domácí tým se po přihrávce Garretta Goshorna prosadil Michal Bambušek jr. Ve zbývajících minutách úvodní periody padlo šest branek, o které se rovným dílem podělily oba týmy, a prvních patnáct minut zápasu tak skončilo za stavu 4:3 pro Jižní Město. To následně ovládlo druhou část hry a první půlka duelu skončila za stavu 7:3. více

23.9.2021 LC Custodes si připsali čtvrté vítězství

Hráči LC Custodes si poradili ve svém třetím vystoupení v letošní sezóně NBLL s druhým radotínským týmem LCC Wolves v poměru 18:9. Po celou dobu měli zápas pevně ve svých rukou. více

21.9.2021 Custodes potvrdili svoji dominanci. Ve víkendovém dvojzápase jasně přehráli bratislavské Bats

Během uplynulého víkendu se do akce dostal i poslední tým nastupující v letošním ročníku NBLL, a to Bratislava Bats. Ti se v sobotu večer a v neděli v poledne utkali s mistry posledních patnácti sezon, radotínskými Custodes, kterým však v obou případech podlehli.  více

16.9.2021 Pardubice podruhé v letošní sezoně slaví

Po dvoudenní pauze pokračuje zkrácený ročník Národní boxlakrosové ligy dál. Na nedělní utkání mezi LC Custodes a TJ Malešice navázali na hřišti radotínské Sokolovny LC Pardubice a LCC Wolves, kteří se v letošní sezoně setkali mezi mantinely poprvé.  více

14.9.2021 Lakrosový víkend v Radotíně

Víkend 18. a 19. září se ponese v duchu sportovního zápolení hráčů a hráček od nejmenších až po československou elitu více

13.9.2021 LC Custodes si připisují první tři body

Malešice dokázaly držet krok s Radotínem pouze v první čtvrtině, poté už LCC převzali kontrolu nad utkáním. více

10.9.2021 Přetahovanou na Jižním městě vyhrály Pardubice

Ve čtvrtek 9. září se odehrál zápas NBLL mezi domácími SK Lacrosse Jižní Město a LC Pardubice. Utkání bylo napínavé od začátku až do konce a oba týmy se přetahovaly o vedení. více

9.9.2021 LCC Wolves porazili TJ Malešice 8:7

Ve středu večer se na boxlakrosovém hřišti v Radotíně utkali LCC Wolves s TJ Malešice. Domácí Wolves si po celou dobu zápasu udržovali náskok několika branek. více