Lacrosse > Mužský lakros > Smíchov je po dalším kole JBLL v kategorii U12 v čele

Smíchov je po dalším kole JBLL v kategorii U12 v čele

2.2.2024

Smíchov je po dalším kole JBLL v kategorii U12 v čele

Poslední lednovou neděli se v hale na Jižním Městě uskutečnilo další kolo Juniorské boxlakrosové ligy (JBLL) v kategorii U12. Dvě výhry si připsal Sokol I. Smíchov a dostal se v průběžné tabulce na první místo.

Kvůli naplněnému programu v hale se zápasy juniorů musely odehrát ve zkráceném formátu 3x7 minut. Navzdory kratším zápasům nepadalo branek málo a zápasy tak přinesly mnoho zajímavých akcí.

Nejlépe se dařilo celku ze Smíchova, který nejprve ukořistil výhru 7:2 proti Malešicím a následně pokořil i tým složený z hráčů Jižního Města a z Libuše poměrem 10:5, čímž se dostal před tohoto soupeře do čela tabulky. Zatímco v první utkání se blýskli hattrickem Jakub Bažant a Josef Boháč, ve druhém duelu se do listiny střelců zapsalo více hráčů ze Smíchova, byť Jakub Bažant opět přispěl třemi góly.

Tým Jižního Města a Libuše si připsal výhru nad týmem LCC Ants Blue (9:1). V dresu vítězů se dařilo Jakubu Malinovi, který ve dvou zápasech nasbíral devět kanadských bodů a vede tabulku produktivity celé soutěže se 48 body. Malešice zdolaly druhý radotínský celek Ants Red také jasně 8:0. V malešickém dresu zazářil v neděli dopoledne Albert Adámek, který dal osm z deseti gólů svého týmu.

Další kolo JBLL v této kategorii se hraje 24. února.

Výsledky a statistiky zde: https://www.lacrosse.cz/kategorie-u11

Text: Honza Dobiáš

Foto: SK Lacrosse Jižní Město

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat mužská soutěž v sixes?
Celkem hlasů 269