Lacrosse > Mužský lakros

Mužský lakros

2.5.2011 Konec základní části letošní NBLL

(dž) - Máme tu konec základní části letošního trochu revolučního ročníku Národní box-lakrosové ligy. Přes poměrně velké množství zápasů hraných v termínu od října do dubna, kdy obvykle přichází dlouhá zimní přestávka, se podařilo vše zejména díky možnostem hal v Plzni a v Praze na Jižním Městě zvládnout a bez většího množství problémů či kontumací dokončilo všech jedenáct týmů základní část soutěže. více

25.4.2011 Deset důvodů k návštěvě Memoriálu Aleše Hřebeského – pozvánka na nejlepší evropský boxlakros

(jb) - Už tento týden ve čtvrtek 27. 4. začíná v Radotíně 18. ročník prestižního lakrosového turnaje. Nabízíme vám deset dobrých důvodů, pro které byste si neměli letošní turnaj nechat ujít. více

21.4.2011 Jak šel lakrosový čas v Belgii

(ado) - Indiánský sport doputoval už i do Belgie a to v roce 2009. Zastavil se tam Kristian Götsch z European Lacrosse Federation (ELF), aby představil lakros hrstce nadšenců. Díky tomuto tréninku vznikl první mužský lakrosový tým v Belgii s názvem Red Rhinos. více

21.4.2011 WILC on TV

12.4.2011 Pardubice vítězstvím potvrdily 5. místo v NBLL

(ao) - Ke svému poslednímu zápasu na hřišti soupeře v letošním ročníku NBLL dorazili pardubičtí do Radotína k utkání s týmem Falcons. Pod kůží měli ještě neúspěchy z posledních dvou utkání, kdy jasně prohráli s ForFuny a smolně se slovenskými Nationals. Nejen, že se rozplynula vidina play-off, ale v ohrožení dokonce bylo i historicky nejlepší umístění LC Pardubice v NBLL. více

4.4.2011 Highlanders úspěšnější v boji o předposlední příčku

(lk) - V sobotu se Wolves utkali s Highlanders. Radotínští mladíci jeli do Králíků s nadějemi, povzbuzeni předchozími zlepšenými výsledky, a chtěli opět bodovat. Dorazili však ve velice oslabeném složení (jen v devíti hráčích) a navíc už v 5. minutě musel jeden z nich odstoupit po zranění. více

31.3.2011 Rozhovor D. Peška s Brodie Merrillem

Dnes jsem měl to štěstí udělat rozhovor s jedním z nejlepších hráčů světa Brodie Merrillem. Brodieho jsem se ptal, co si myslí o probíhající sezóně NLL a Mistrovství světa v boxlakrosu, které se bude konat v květnu v Praze. více

30.3.2011 Wolves vybojovali první bod ve své premiérové účasti v NBLL Wolves v. Plzeň

(jb) - Radotínské mladíky čekal o minulém víkendu náročný zápasový program. Již v pátek večer nastoupili proti týmu Old Dogs Plzeň a po bojovném výkonu získali svůj první bod v soutěži. Samotné utkání bylo velmi vyrovnané. Po poločasové remíze 2 : 2 se ve druhé půlce ujali Plzeňští vedení, a když už se zdálo, že si odvezou vítězství, vyrovnal pouhé čtyři vteřiny před koncem Petr Novák a poslal tak utkání do prodloužení. V něm pak byli šťastnější hosté a po úspěšné střele Michala Ronovského v čase 63:09 si odvezli dva body. více

28.3.2011 Víkendová utkání NBLL v Pardubicích

(ao) - K dalšímu utkání letošní NBLL dorazil do Pardubic vítěz posledních ročníků LCC Radotín. Domácí posíleni nedávným vítězstvím nad dalším z favoritů z Jižního města nastoupili se snahou navázat na poslední výkony a favoritovi co nejvíc vzdorovat. více

25.3.2011 Grand Masters si zahrají s legendou Jim Veltman

(hp) - Český tým Grand Masters získal pro turnaj, hraný v průběhu letošního mistrovství světa, posilu, kanadskou lakrosovou legendu Jima Veltmana. více