Lacrosse > Mužský lakros

Mužský lakros

2.7.2012 Lakrosové Evropě dominují Angličané i Angličanky

(mi) – Mužská i ženská reprezentace Anglie prokázaly, že na evropském kontinentu nemají konkurenci a oba týmy vyhrály finálová utkání mistrovstí Evropy, které skončilo v sobotu v Amsterdamu. Češi skončili devátí, Češky páté. více

29.6.2012 Češi skončili na ME v lakrosu devátí

(mi) – Čeští lakrosisté jasně vyhráli na lakrosovém mistrovství Evropy ve skupině o 9.–12. místo nad Walesem 15 : 7 a deklasovali Slovensko 19 : 0. Získali tak deváté místo. Na celém turnaji neprohráli v základní hrací době a ke čtvrtfinále je dělil jen krapítek štěstí. více

27.6.2012 Češi prohráli s vicemistry Evropy až v druhém prodloužení a budou hrát jen o 9. místo

(mi) – Česká mužská fieldlakrosová reprezentace se střetla v zápase o postup do čtvrtfinále mistrovství Evropy s domácím Nizozemskem, úřadujícím vicemistrem, a prohrála až v druhém prodloužení, které se hrálo na náhlou smrt. více

26.6.2012 Češi podlehli Skotsku v prodloužení a zkomplikovali si cestu do čtvrtfinále

(mi) – Český fieldlakrosový tým v klíčovém zápase základní skupiny mistrovství Evropy podlehl Skotsku až v nastavení 12 : 13. Skotové tak postupují přímo do čtvrtfinále, Češi si musí postup mezi nejlepších osm vybojovat v úterní play-in game proti Nizozemsku. Češky si poradily si Lotyškami, v dnešním dopoledním zápase ale podlehly Skotkám 7 : 10. více

25.6.2012 Lakrosistky potrápily Wales, lakrosisté získali povinné vítězství nad Itálií

(mi) – České lakrosistky odehrály výborné utkání, ve kterém podlehly obhájci titulu mistryň Evropy Walesankám jen 8 : 12. Muži měli za soupeře Itálii a jejich vítězství bylo víceméně povinností. více

24.6.2012 ME: Češi přesvědčivě porazili Švýcarsko, Češky vyhrály nad Švédskem a potrápily Wales

(mi) – Třetím soupeřem české mužské reprezentace na lakrosovém mistrovství Evropy v Amsterdamu byl tým Švýcarska, ženy včera vstoupily do turnaje zápasem proti Švédsku a dnes se utkaly s Walesem.Třetím soupeřem české mužské reprezentace na lakrosovém mistrovství Evropy v Amsterdamu byl tým Švýcarska, ženy včera vstoupily do turnaje zápasem proti Švédsku a dnes se utkaly s Walesem. více

23.6.2012 ME v lakrosu: Češi nedali Španělům šanci

(mi) – Třetím soupeřem české mužské reprezentace na lakrosovém mistrovství Evropy v Amsterdamu byl tým Švýcarska, ženy včera vstoupily do turnaje zápasem proti Švédsku a dnes se utkaly s Walesem. Ani v druhém zápase na Mistrovství Evropy ve fieldlakrosu nenarazili čeští hráči na těžkého soupeře. Španělsko porazili v tréninkovém tempu 18 : 2. více

22.6.2012 Začalo fieldlakrosové ME, Češi na úvod smetli Belgii ČR – Belgie

Český tým vstupil do turnaje zápasem proti Belgii. Belgičané jsou na mezinárodní scéně nováčkem a nedokázali české reprezentaci odolávat. více

20.6.2012 Příští MS v boxlakrosu se uskuteční v USA

Podle nejnovějších zpráv z dějiště ME ve fieldlakrosu, v němž dnes probíhá zasedání Mezinárodní lakrosové federace FIL, se další Mistrovství světa v boxlakrosu (WILC) v roce 2015 bude konat v severoamerických městech Buffalo a Syracuse. více

Otázka: Hrací čas NFLL - kopie (celkem hlasů)
Myslíte si, že by prospělo zkrácení hracího času v NFLL na 4x15 minut?