Lacrosse > Mužský lakros > Začarovaná ČEZ aréna

Začarovaná ČEZ aréna

5.4.2013

(dz) - Ani ve druhém utkání v domácí ČEZ aréně nebyl pardubický tým úspěšný. Domácí hráči byli sice dobře naladěni středeční výhrou nad loňským finalistou týmem ForFun v Radotíně, ale zřejmě byli i tímto zápasem trochu unaveni.

Nestačili tak zachytit nástup bez zbytečného respektu hrajících mladých hráčů radotínských Wolves, kteří se brankami Nováka a Bergmana dostali do neočekávaného vedení 2:0 po první periodě.

Pardubičtí se snažili tento pro ně nepříznivý vývoj zápasu otočit, ale na dvě branky Skokana dokázali Wolves vždy minimálně jednou brankou odpovědět a tak byl v půli zápasu ještě překvapivější stav na ukazateli skóre 2:5 pro hosty.

Na místo uklidnění tabulkových favoritů zápasu z Pardubic však došlo k pravému opaku. Projevila se psychická labilita některý hráčů ve vypjatých situacích, obrana Pardubic byla prostupná a brankář domácích také svůj tým nepodržel. Naopak brankář hostí Jakub Mareš byl pro svůj tým oporou a se střeleckou úspěšností zejména radotínského Matěje Baráka, který vsítil v zápase šest branek a na dvě nahrál, kráčel hostující tým k překvapivě hladké výhře.

V poslední periodě se zdrcené pardubice trochu uklidnily a všechny síly věnovaly útoku ke zvrácení konce nedobře vyvíjejícího se utkání. Opět však dokázali odpovědět hosté z rychlých protiútoků a snahu pardubických tak zhatit a dokráčet tak k cennému vítězství na pardubické půdě.

LC Pardubice vs. Wolves Radotín 9:15 (0:2, 2:3, 2:6, 5:4)

Daniel Žák

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jaký formát má mít mužská soutěž sixes?
Celkem hlasů 215