Lacrosse > Mužský lakros

Mužský lakros

31.8.2012 Old Dogs a Bisons zahájí v sobotu v Plzni Evropskou lakrosovou ligu

Tým Old Dogs Plzeň otevře letošní Evropskou lakrosovou ligu utkáním s radotínskými Bizony. Pro domácí to bude na úvod velmi těžký soupeř, který prověří sílu plzeňského výběru. více

27.8.2012 Vídeňský víkend NFLL přinesl vyrovnané výsledky

(pch) - Ve vídeňském Pratru, v blízkosti nejadrenalinovějších atrakcí, které si lze představit, se uskutečnil třetí hrací víkend letošní NFLL. Diváci, kteří si odskočili od sacherů a ruského kola, si mohli užít adrenalin i na výborně připraveném hřišti místního hokejového klubu HC Wien. Většina utkání totiž byla vyrovnaná a přinesla zajímavý lakros. více

24.8.2012 Druhý ročník Evropské lakrosové ligy odstartuje 1. září v Plzni

(jb) – Po loňském prvním ročníku, ve kterém dosáhl na vítězství tým Bats Lacrosse vedený Viliamem Čulmanem, pokračuje projekt nové lakrosové soutěže i letos. Na čtyřech turnajích se utká celkem šest týmů, do nichž byli vybráni hráči z dvanácti zemí. více

Otázka: Základní část ELL - kopie (celkem hlasů)
Myslíte si, že základní část ELL absolvuje některé mužstvo bez porážky?

19.8.2012 Po reprezentační přestávce pokračuje třetím hracím víkendem ve Vídni Národní fieldlakrosová liga Foto Ondřej Mika

(pch) - Premiérový víkend NFLL ve Vídni ve dnech 25. a 26. srpna zahájí po měsíční přestávce, během níž seniorští lakrosoví reprezentanti obsadili trochu nešťastné 9. místo na Mistrovství Evropy v Amsterdamu a reprezentace do 19 let vybojovala skvělé 6. místo na Mistrovství světa v Turku, druhou část soutěže. více

23.7.2012 Juniorskými mistry světa ve fieldlakrosu jsou Američané, Češi skončili šestí Vítězný tým USA, foto Mikko Varjo

(mi) – Tým USA porazil ve finále fieldlakrosového mistrovství světa do 19 let Kanadu 10 : 8  a obhájil titul. Čeští hráči při svém prvním startu na šampionátu skončili na velmi dobrém šestém místě. více

17.7.2012 Česká juniorská reprezentace udělala krok do světové špičky Ilustrační foto ze zahajovacího utkání FIN-CZE

(pch) - V infarktovém utkání na MS U19 ve finském Turku porazila česká reprezentace ve 3. prodloužení na náhlou smrt domácí tým a kvalifikovala se do čtvrtfinále turnaje, kde zítra od 18.00 našeho času s největší pravděpodobností narazí na Anglii. více

Otázka: Útočný čas v NFLL - kopie (celkem hlasů)
    Myslíte si, že by prospělo zavedení útočného času v NFLL?

10.7.2012 Registrace do 2. ročníku ELL končí 14. 7.

(mi) – Dne 1. září začne druhý ročník Evropské lakrosové ligy. Stejně jako vloni by se mělo ve čtyřech turnajích utkat šest týmů složených systémem draftů z registrovaných hráčů. Uzávěrka registrací je již tuto sobotu, 14. 7. 2012. více

10.7.2012 Je juniorská reprezentace do 19 let připravena na MS?

(mh) - Tuhle otázku si asi pokládá, každý, kdo se zajímá o lakros v České republice, protože juniorský tým se poprvé vydává reprezentovat svojí vlast. více