Lacrosse > Mužský lakros > Prořídlí staří plzeňští psi nestačili na znavené malešické matadory

Prořídlí staří plzeňští psi nestačili na znavené malešické matadory

18.4.2013

(ps) - Necelých 24 hodin po náročném a vybojovaném vítězství v pardubické aréně nastoupili na domácím asfaltu hráči TJ Malešice proti Old Dogs Plzeň. Hosté ale dorazili ve značně redukovaném počtu a tak se obavy domácího trenéra z únavy svých svěřenců před úvodním hvizdem mírně rozptýlily.

Patří ke cti hostujících hráčů, že utkání ani přes nepříznivý stav v žádném případě nevzdali a příkladně bojovali až do závěrečného hvizdu. Malešičtí poměrně záhy pochopili, že ztráta bodů v tomto utkání nehrozí a ještě během první periody ztratili tradičně koncentraci. A tak i přes pozitivní stav po první periodě musela přijít o přestávce ostřejší slova domácího kouče. Proslov evidentně pomohl a tak druhá a třetí perioda nabídla v podání domácích hráčů několik pohledných lakrosových akcí a především poctivější lakros.

Poslední perioda byla opět ve znamení výsledkového uspokojení a podvědomého šetření sil na blížící se radotínský Memoriál, a tak musela přijít nová motivace v podobě miniutkání s pomyslným stavem 0:0 na začátku čtvrté periody. Plzeňští, pravděpodobně povzbuzeni výsledkem svých hokejových kolegů v pátém utkání finálové série, totiž v závěrečné patnáctiminutovce ožili a značně prověřovali připravenost malešické obrany. Nakonec až brankou Ondřeje Podroužka sedm vteřin před závěrečným klaksonem vyhráli domácí i tuto "zkrácenou" hru poměrem 5:4.

TJ Malešice vs. Old Dogs Plzeň 22:6

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat mužská soutěž v sixes?
Celkem hlasů 270