Lacrosse > Mužský lakros > Tým ForFun se i nadále trápí

Tým ForFun se i nadále trápí

5.4.2013

Po prohrách s Plzní, LCC a Malešicemi přivítal pražský tým Forfun na domácí půdě nejprve 25. března Wolves a o týden později 3. dubna Pardubice.

Vítěz prvního zápas s Wolves byl od začátku přepokládaný, ale tým radotínských mladíků nechtěl dát svou kůžu lacino. ForFun ukázal, že se trápí i nadále a zvláště jeho útočná síla velice pokulhává. I když se se začátku tým Wolves nedostával do velkých akcí, útočníci ve žlutých dresech nebyli schopni zakončovat své akce a po prvních 15 minutách svítil na tabuli stav pouze 1:0.

Ani po mírném oživení nebyl výkon tabukově silnějšího týmu nijak osilnivý, stačil však k tomu, aby šel ForFun na začátku čtvrté čtvrtiny do vedení již 8:3. Pak ale začal mladší tým svojí stíhací jízdu, a když snižoval Jakub Výmola již na 8:6, museli se loňští finalisté začít obávat o výsledek. Na více se však tým Wovles již nezmohl, a tak nakonec slavili domácí hubenou výhru.

ForFun v. LCC Wolves 9:6 (1:0, 4:3, 2:0, 2:3)

Druhý zápas v Radotínské aréně znamenal boj o důležité body ve středu tabulky. Tým ForFun v plném stavu a doplněný o některé své opory (Adam Kostka, Karel Holas) si chtěl na hostech z Pardubic spravit chuť po několika posledních nepřesvědčivých zápasech a využít domácí prostředí k jasné výhře.

Začátek zápasu tomu však neodpovídal a jako první skóroval hostující Vojtěch Oulehla. Tým Forfunu znovu prokazoval svou neschopnost v útoku, a tak se skóre po první čtvrtině zastavilo na stavu 2:2.

Pak však přišla tragická čtvrtina pro pražský tým a zbytečná vyloučení. Hned dvakrát se nechal vyloučit kapitán domácích Tomáš Žipaj a hosté trestali přesilovky vstřelenými góly. Petr Gheorghe pak jen na konci poločasu korigoval skóre na průbežných 4:6.

I nadále byla hra velmi vyrovnaná, a tak na začátku poslední periody ukazovalo skóre vyrovnaných 8:8. Chuť stočit vývoj utkání měly oba týmy, ale úspěšnější byly Pardubice, které vstřelily deset minut před koncem vedoucí gól. Tým Forfun se snažil za každou cenu vyrovnat, ale produktivita útoku byla prakticky nulová. Do poslední minuty se však bojovalo, a když si 20 sekund před koncem vzal trénér Pardubic třetí time-out a dostal tak menší trest za zdržování, získal domácí tým skvělou šanci vyrovnat. Dvacetisekundovou přesilovku šest na čtyři však pražský tým zahrál velice špatně, nedostal se ani ke střele na bránu a prohrál tak na domácím hřišti o gól.

ForFun v. LC Pardubice 8:9 (2:2, 2:4, 4:2, 0:1)