Lacrosse > Interkros

Interkros

 
29.12.2010 Rozpis 1. ligy Interkrosu 2010/2011 a aktuální výsledky

V příloze tohoto článku lze nalézt aktualizovaný rozpis 1. ligy interkrosu a aktualní výsledky ligy. více 1 komentář

14.12.2010 Rozpis 2. kola 2. ligy Interkrosu 2010/2011

V příloze tohoto článku můžete nalézt rozpis 2. kola 2. ligy Interkrosu ročníku 2010/2011, které se uskuteční již tuto sobotu na na ZŠ Mendelova na Jižním městě (Hnědá škola). více

3.12.2010 Pozvánka na Inter-crosse Frangy Tournament 2011 AFI

Pozvánka na mezinárodní interkrosový turnaj - INTER-CROSSE FRANGY TOURNAMENT více

27.11.2010 Christmas Cup 2010 je v plném proudu

Dnes se odehrává první hrací den tradičního posledního mezinárodního interkrosového turnaje roku Christmas Cup. Letošního ročníku se účastní 8 zahraničních (Francie, Itálie, Maďarsko, 2x Německo, 2x Slovensko a Švýcarsko) a 4 české týmy. O průběhu a výsledcích turnaje vás budeme nadále informovat. více

19.11.2010 Rozpis 1. kola 2. ligy Interkrosu 2010/2011

V příloze tohoto článku můžete nalézt rozpis 1. kola 2. ligy Interkrosu ročníku 2010/2011, které se uskuteční již tuto sobotu na na ZŠ Mendelova na Jižním městě (Hnědá škola). více

17.11.2010 Začala Extraliga Interkrosu 2010/2011

V pondělí 15.11. byl zahájen další ročník nejvyšší interkrosové soutěže. Všichni fanoušci Interkrosu jsou srdečně zvání do haly na Zeleném pruhu, kde se odehrají boje sezóny 2010/2011. více

15.11.2010 Pozvánka na Christmas Cup 2010

Datum:  27. - 28. listopadu 2010 více

15.11.2010 Rozpis 1. ligy Interkrosu 2010/2011

Rozpis 1. ligy Interkrosu je ke stažení v příloze tohoto článku. více

Stránkování

 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Podaří se Zbraslavi proniknout do Final Four?
Celkem hlasů 21


 

Tabulky a výsledky

IEX - 2021/2022 - konec
1. PS Bandits
2. Tea Party
3. Vopice
4. Ontario
5. Spořilov
6. Warriors
IFR - 2021/2022 - konecb. 
1. Ontario B 50
2. Severka 41
3. Slunečnice 33
4. Hodge Podge 31
5. Juniors Spořilov 29
6. Mama & Papas 23
7. Warriors B 12
8. Ravens Brno 9
8. Torpéda Spořilov 9
kategorie U9 b.
1. SK LAX JM24
2. TJ Malešice23
3. Sokol Libuš14
3. Sokol Spořilov A14
5. Slunečnice6
6. Sokol Spořilov B2
kategorie U11 b.
1. SK LAX JM25
2. Sokol Libuš19
3. Sokol Spořilov16
4. LK ATOM Říčany15
5. Slunečnice7
kategorie U13 b.
1. Sokol Spořilov A39
2. Sokol Libuš35
3. TJ Malešice28
4. SK Lacrosse JM16
5. Slunečnice14
6. LK ATOM Říčany13
7. Sokol Spořilov B6
kategorie U15 b.
1. Sokol Spořilov13
2. Slunečnice7
3. Sokol Zbraslav1