Lacrosse > Interkros > Extraliga po třetím víkendovém kole

Extraliga po třetím víkendovém kole

18.1.2013

V neděli 6.1. se odehrály další ze zápasů interkrosové extraligy. Všechny týmy čekal poslední zápas prvního kola a začalo kolo druhé. Opět došlo k několika vyrovnaným zápasům, které se rozhodovaly až těsně před koncem. 

VOPICE vs. PS BANDITS - Z počátku vyrovnané utkání, kde se papírově silnější Bandits pomalu dostávali do vedení. Jen díky skvěle chytajícímu Pelikánovi v brance Vopic, konečné skore nevypadalo úplně jednoznačně. Dva body si tak Banditi připsali za výhru 20:14.

ONTARIO vs. YOUNGSTERS - Zápas měl mírné zpoždění, díky nedostatku hráčů pro nastoupení k zápasu na straně Youngsters. Ti se nakonec sešli těsně před koncem povolené čekací doby a nemuselo dojít ke kontumaci. Ontário se díky nepřipravenosti hostů dostalo do vedení a vypadalo to, že by si mohlo připsat první letošní body. Jenže to se mladíkům z Jižního Města nelíbilo a tak postupně rozdíl dotáhli a nakonec vývoj zápasu otočili a zvítězili 23:16.

GUSANO ROJO vs. TEA PARTY - V tomto zápase papírově silnější Tea Party byli od začátku na hřišti lepším týmem a postupně si budovali několikabrankový rozdíl. V první části padlo celkem 18 branek, což je na extraligu celkem dost. Gusano dokázalo kontrovat až v poslední části, kterou vyhrálo poměrem 7:5, ale na případně vyrovnání to bohužel nestačilo. Tea Party se nakonec mohlo radovat z vítězství 24:18

PS BANDITS vs. ONTARIO - Tento zápas neměl být pro hráče Bandits žádným problémem a měl v něm snadno zvítězit. To se nakonec také potvrdilo, když už gólový náskok v první periodě byl 7 branek. Po druhé části byl náskok Banditů již 13 branek a tak si mohli dovolit v poslední části lehce polevit. Především bylo vidět, že se příliš nestarají o obranu a nechávali hráče Ontaria vesele útočit. Ti toho však nijak nevyužili a přesto že poslední perioda skončila remízou, z vítězství se radovali hráči z Bandits a to v poměru 23:10. 

VOPICE vs. TEA PARTY - První perioda naznačila, že by mohlo dojít k prvnímu velkému překvapení, když se Vopice poměrně snadno ujaly vedení. Překvapení se nakonec ani v tomto zápase nekonalo a již ve druhé části dalo Tea Party najevo, že si z tohoto zápasu žádné body vzít nenechají. Nakonec deklasovali své soupeře v poměru 23:14 a jsou stále jako jediní bez porážky na špici tabulky. 

GUSANO ROJO vs. YOUNGSTERS - Již první střetnutí těchto dvou týmů naznačilo, že spolu budou hrát vyrovnané zápasy a že není dopředu jasné, který tým vyjde ze zápasu vítězně. Nakonec i podruhé dokázalo Gusano mladíky z JM porazit a připsat si tak další dva body do celkového hodnocení. Tentokrát to však nebylo tak napínavé a konečný stav 25:21 byl pro domácí o něco pozitivnější. 

Na první příčce se stále drží neporažení TEA PARTY. Na druhou příčku poskočili PS BANDITS o bod před GUSANEM ROJO, kteří mají stejně bodů se čtvrtými YOUNGSTERS, ale díky dvěma vzájemným výhrám se drží před nimi. Na páté příčce jsou VOPICE a poslední, stále bez jediného bodu ONTARIO. 

Další zápasy se odehrají v neděli 20.1. opět v hale na Zeleném pruhu. 

Loading...

Interkros

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jaký formát má mít mužská soutěž sixes?
Celkem hlasů 191