Lacrosse > Interkros

Interkros

 
3.12.2010 Pozvánka na Inter-crosse Frangy Tournament 2011 AFI

Pozvánka na mezinárodní interkrosový turnaj - INTER-CROSSE FRANGY TOURNAMENT více

27.11.2010 Christmas Cup 2010 je v plném proudu

Dnes se odehrává první hrací den tradičního posledního mezinárodního interkrosového turnaje roku Christmas Cup. Letošního ročníku se účastní 8 zahraničních (Francie, Itálie, Maďarsko, 2x Německo, 2x Slovensko a Švýcarsko) a 4 české týmy. O průběhu a výsledcích turnaje vás budeme nadále informovat. více

19.11.2010 Rozpis 1. kola 2. ligy Interkrosu 2010/2011

V příloze tohoto článku můžete nalézt rozpis 1. kola 2. ligy Interkrosu ročníku 2010/2011, které se uskuteční již tuto sobotu na na ZŠ Mendelova na Jižním městě (Hnědá škola). více

17.11.2010 Začala Extraliga Interkrosu 2010/2011

V pondělí 15.11. byl zahájen další ročník nejvyšší interkrosové soutěže. Všichni fanoušci Interkrosu jsou srdečně zvání do haly na Zeleném pruhu, kde se odehrají boje sezóny 2010/2011. více

15.11.2010 Pozvánka na Christmas Cup 2010

Datum:  27. - 28. listopadu 2010 více

15.11.2010 Rozpis 1. ligy Interkrosu 2010/2011

Rozpis 1. ligy Interkrosu je ke stažení v příloze tohoto článku. více

7.9.2010 Rozpis Extraligy Interkrosu 2010/2011

 

7.9.2010 Termíny dětských lig Interkrosu 2010/2011

 

Stránkování

 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Souhlasili byste s vytvořením soutěže v 6lakrosu?
Celkem hlasů 36


 

Tabulky a výsledky

IEX - 2019/2020 - konecb.
1. PS Bandits20
2. Tea Party16
3. Vopice12
4. Ontario10
5. Spořilov6
6. Warriors6
7. Válečníci0
IFR 2019/2020 - konecb. 
1. Ontario B 45
2. Slunečnice 43
3. Papas&Ňiňos 39
4. Sokol Spořilov 26
5. Severka 24
6. EWOKS 24
7. Warriors B 22
8. Hodge Podge 17
9. Válečníci B 11
10. Ravens Brno 10
U9 b.
1. SK LAX Jižní Město11
2. Sokol Libuš 9
3. TJ Malešice 7
4. Sokol Spořilov 5
5. Slunečnice 3
6. LK Atom Říčany 1
U11 b.
1. Sokol Libuš14
2. Sokol Spořilov A12
3. SK LAX Jižní Město10
4. TJ Malešice 8
5. Slunečnice A 6
6. Sokol Zbraslav A 4
7. LK ATOM Říčany 2
U13 b.
1. Sokol Spořilov A19
2. Slunečnice A17
3. Sokol Zbraslav A15
4. Slunečnice B12
5. Sokol Spořilov B11
6. TJ Malešice A 8
7. SK Lacrose JM 6
8. LCC White 5
8. LCC Red 5
10. LK ATOM Říčany 2
U15 b.
1. Slunečnice7
1. Sokol Spořilov Boys7
3. Warriors4
4. Sokol Spořilov Amazonky2