Lacrosse > Interkros

Interkros

 
16.4.2012 FIIC Intercrosse World Games 2012 http://www.inter-crosse.com

Mezinárodní interkrosová federace a Český svaz interkrosu si vás tímto dovolují pozvat na již 24. ročník Světových her, které se uskuteční od 1. do 5. srpna ve dvou halách sportovního areálu Slavie Praha na Kubánském náměstí.  více

5.4.2012 Valná hromada ČSI

V příloze posílám tabulku s možnými modely ligových soutěží pro dospělé. Prosím
všechny týmy o zvážení těchto modelů a vyplnění tabulky a zaškrtání všech
modelů, které by byl Váš tým schopen a ochopten hrát i v další sezóně.
 
Proto bude účast zástupců všech týmů, oddílů, klubů na VH velice důležitá a já
Vás tímto žádám o co možná největší účast!
 
Pro úplnost posílám ještě jednou zápis zv posledního výboru pro informaci o
akcích a problémech, které interkros v ČR letos čeká.
 
Přeji všem hezký den. více

5.4.2012 Výsledky interkrosových soutěží 2011/2012

Extraliga 2011-12  více

5.4.2012 Výsledky dětských soutěží 2011/2012

LIGA U15 více

20.3.2012 Extraliga po 1.kole finálových zápasů

 O 3.místo: více

19.3.2012 EXTRALIGA INTERKROSU - ZMĚNA TERMÍNU

2.kolo - středa 28.3.2012 - hala Zelený Pruh více

1.3.2012 Devils s Tea Party o extraligový titul

Do finále extraligy interkrosu postoupili po dvou vítězných zápasech hráči Tea Party a Devils. Mezi Ontáriem, Gusano Rojo a Los Parchantos se rozhodne o bronzové medaile. více

26.2.2012 Kroměřížská interkrosová liga Vítězové  KICh - LAX PARTY

Pod záštitou Lakrosového klubu Kroměříž nám skončil  pilotní ročník Kroměřížké intercrosse challenge - Kich  ( Kroměřížská interkrosová liga ). více

Stránkování

 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat mužská soutěž v sixes?
Celkem hlasů 286


 

Tabulky a výsledky

IEX 2023/2024b.
1. PS Bandits14
2. Sokol Spořilov14
3. Warriors8
4. Tea Party8
5. Vopice4
6. Ontario0
IFR 2023/2024b.
1. Ontario B50
2. Hodge Podge40
3. Slunečnice37
4. Warriors B35
5. Torpéda Spořilov33
6. Juniors Spořilov32
7. Mama&Papa&Ňiňos24
8. LT Atom Říčany11
8. Válečníci11
8. Sokol Libuš11
11. Lowlander Zábřeh1
kategorie U9 - 2023/2024b.
1. SK LACROSSE Již.Město12
2. LK Atom Říčany7
2. Sokol Spořilov7
4. Sokol Libuš3
5. TJ Malešice1
kategorie U11 - 2023/2024b.
1. TJ MALEŠICE14
2. SK LACROSSE Jižní Město13
3. SOKOL LIBUŠ9
4. SOKOL SPOŘILOV6
5. LK ATOM ŘÍČANY3
kategorie U13 - 2023/2024b.
1. SOKOL SPOŘILOV12
2. SK Lacrosse JM A11
3. SOKOL LIBUŠ10
4. TJ Malešice6
5. Slunečnice4
6. SK Lacrosse JM B2
kategorie U15 - 2023/2024b.
1. Sokol Libuš14
1. Sokol Spořilov14
3. TJ MALEŠICE11
4. Slunečnice8
5. SK Lacrosse JM5
6. LK ATOM ŘÍČANY4