Lacrosse > Interkros > Česi porazili Slováky a jsou ve finále

Česi porazili Slováky a jsou ve finále

31.7.2012

Interkrosový výběr České republiky pod vedením trenéra Martina Nešpora potvrdil i v SF1 CZE-SVKZoom gallery
SF1 CZE-SVK
 semifinále roli favorita turnaje a i přes spoustu chyb postoupil do středečního finále.

Od začátku zápasu Slováci tahali za kratší konec a domácí hráči postupně navyšovali náskok, který byl po první periodě 11:6. Druhá a třetí čtvrtina byly na obou stranách vyrovnané a chvílemi měli hráči ze Slovenska navrch. Češi kazili nahrávky a nedůslednou obranou pouštěli protihráče do snadných zakončení. Až v poslední části zápasu opět hráči v červených dresech zastavili narůstající tlak soupeře a několika rychlými brankami odskočili na rozdíl 10 gólů. Konečný stav utkání 32:22 pro český výběr.

SF1 CZE-SVKZoom gallery
SF1 CZE-SVK

GER:ITA - Po první periodě vedlo Německo nad Itálií 7:4. Italové hned na začátku druhé části vyrovnali a dokonce stav utkání otočili ve svůj prospěch. Němcům se povedlo 15vteřin před koncem vyrovnat a již se schylovalo k prodloužení. Bohužel se jim pět vteřin před koncem nepodařilo ubránit nejlepšího italského střelce, který po samostatné akci prostřelil něměckého brankáře. Ten ještě na rychlo rozehrál přes celé hřiště, jenže vstřelený gól již padl po závěrečné siréně. Němci si tak na svém prvním mistrovství zahrají "jen" o třetí místo. Konečný stav GER 24:25 ITA