Lacrosse > Interkros

Interkros

 
19.11.2010 Rozpis 1. kola 2. ligy Interkrosu 2010/2011

V příloze tohoto článku můžete nalézt rozpis 1. kola 2. ligy Interkrosu ročníku 2010/2011, které se uskuteční již tuto sobotu na na ZŠ Mendelova na Jižním městě (Hnědá škola). více

15.11.2010 Pozvánka na Christmas Cup 2010

Datum:  27. - 28. listopadu 2010 více

15.11.2010 Rozpis 1. ligy Interkrosu 2010/2011

Rozpis 1. ligy Interkrosu je ke stažení v příloze tohoto článku. více

7.9.2010 Rozpis Extraligy Interkrosu 2010/2011

 

7.9.2010 Termíny dětských lig Interkrosu 2010/2011

 

7.9.2010 Termíny turnajů 1. a 2. ligy Interkrosu 2010/2011

 

7.7.2010 Pannon Cup 2010 opět s českou účastí

Ve dnech 18.-20.6.2010 se v maďarském Szombathely uskutečnil již 8.ročník tradičního mezinárodního interkrosového turnaje Pannon Cup. Turnaje se zúčastnilo celkem 6 týmů z Maďarska, Slovenska, České Republiky. více

5.4.2010 Konečné výsledky 1. ligy

(zs) - V sezoně 2009/2010 bylo v 1. lize odehráno 90 zápasů v podobě 6 nedělních soutěžních kol. Soutěže se zúčastnilo 10 týmů s celkovým počtem 108 hráčů(ček). Dohromady bylo vstřeleno 4758 gólů. Na regulérnost jednotlivých zápasů v soutěži dohlíželi týmy delegovaní rozhodčí, kterým patří můj dík. více

Stránkování

 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Oznámkujte nové logo lakrosu jako ve škole
Celkem hlasů 348

  • 1 18% 18%
  • 2 23% 23%
  • 3 20% 20%
  • 4 20% 20%
  • 5 20% 20%

 

Tabulky a výsledky

IEX 2023/2024b.
1. PS Bandits14
2. Sokol Spořilov14
3. Warriors8
4. Tea Party8
5. Vopice4
6. Ontario0
IFR 2023/2024b.
1. Ontario B50
2. Hodge Podge40
3. Slunečnice37
4. Warriors B35
5. Torpéda Spořilov33
6. Juniors Spořilov32
7. Mama&Papa&Ňiňos24
8. LT Atom Říčany11
8. Válečníci11
8. Sokol Libuš11
11. Lowlander Zábřeh1
kategorie U9 - 2023/2024b.
1. SK LACROSSE Již.Město12
2. LK Atom Říčany7
2. Sokol Spořilov7
4. Sokol Libuš3
5. TJ Malešice1
kategorie U11 - 2023/2024b.
1. TJ MALEŠICE14
2. SK LACROSSE Jižní Město13
3. SOKOL LIBUŠ9
4. SOKOL SPOŘILOV6
5. LK ATOM ŘÍČANY3
kategorie U13 - 2023/2024b.
1. SOKOL SPOŘILOV12
2. SK Lacrosse JM A11
3. SOKOL LIBUŠ10
4. TJ Malešice6
5. Slunečnice4
6. SK Lacrosse JM B2
kategorie U15 - 2023/2024b.
1. Sokol Libuš14
1. Sokol Spořilov14
3. TJ MALEŠICE11
4. Slunečnice8
5. SK Lacrosse JM5
6. LK ATOM ŘÍČANY4