Lacrosse > Interkros > Kroměřížská interkrosová liga

Kroměřížská interkrosová liga

26.2.2012 odLKKM - Lakrosový klub Kroměříž

Vítězové  KICh - LAX PARTY
Vítězové KICh - LAX PARTY

Pod záštitou Lakrosového klubu Kroměříž nám skončil  pilotní ročník Kroměřížké intercrosse challenge - Kich  ( Kroměřížská interkrosová liga ).

S nastupující mladší generací  se nám rozšiřují v názvosloví anglismy ;-)  . Jak říká klasik  " jsou to nervy "  ;-)  . No vrat mě se k tématu . 

Projekt který je totální novinka  se podařil dotlačit ke zdárnému konci . Hlavní myšlenkou soutěže v Kroměříži bylo přitáhnout k lakrosu  lidi , kteří již skončili  a nebo chtějí začít . Tím že celá soutěž bude v hrána v Kroměříži  bude dostupná , nebude náročná  finančně . Budoucnost ukáže zda se tento plán podařilo naplnit .

Po sérii 3.kol  základní skupiny  se pořadí ustálilo 

LAX Party

IC.Bishops

Divoky

KM Capitols

Plánovalo se na začátku soutěže  že základní skupina bude na 4. kola . Ale protože se 3. kolo posunulo a mezitím dorazili termíny na NBLL  . Nezůstal organizátorům  již žádný volný termín , pokud by tedy hlavní  hráči Kich nechtěli věnovat lakrosu každý víkend v březnu . Proto se již 4. kolo stalo finálovým . Podle umístění ze základní skupině byl jasný klíč do finálových zápasů . Vše bylo otevřené , každý mohl vyhrát . První zápas o postup do finále odehrál  dle  výsledků ze základní skupiny  LAX Party  a KM Capitols . Vše bylo před prvním hvizdem otevřené . Ano LAX Party byla po základní skupině favoritem , ale už se hodně krát stalo že finálové zápasy přinesly překvapující konec . No nestalo se , do finále postoupila Lax Párty  po konečném výsledku 9 : 4  . Tým KM Capitols se mohl připravovat na boj o třetí místo . Do druhého zápasu o finále nastoupil tým IC Bishops  , který byl v zápase proti týmu Divoky favorizovanější . Tento zápas nabídl vyrovnanější partii , ale nakonec si postup do finále vybojoval překvapivě tým Divoky  po výsledku 11 : 8 . Finálová dvojce  do zápasu byla tedy jasná  LAX Party x Divoky . Tomuto zápasu předcházel  samozřejmně zápas o třetí místo  IC Bishops  x KM Capitols . Do tohoto zápasu dal vítězný tým více energie a touhy po vítězství a tímto týmem je KM Capitols . Po konečném hvizdu byl na ukazateli výsledek 9 : 4  pro KM Capitols . A byl před námi finálový zápas . Na jedné straně LAX Party papírový favorit  , ale již v základní skupině se jedině týmu Divok  , podařil husarský kousek ,   porazit LAX Party .  Na druhé straně se k zápasu tedy chystal tým Divok můžeme říct , překvapení soutěže .Tým poskládaný ze samých nováčků se dostal do boje o titul . Zápas začal dost vyrovnaně , dokonce na začátku tým LAX  prohrával 2 : 1 . Ale nakonec zkušenější tým dokázal nastřílet více branek  a titul po výsledku 10 : 6 získal tým LAX Party . Gratulujeme . Konečné pořadí Kich

LAX Party

Divoky

KM Capitols

IC.Bishops

Podle kanadského bodování nejlepší hráči :

M.Koubek LAX Party

J. Procházka IC Bishops

P.Gorčík  KM Capitols

Nejlepší brankáři :

J.Dudák IC Bishops

F.Vrzal LAX Party

J.Hanák LAX Party

 

Doufám že přes nějaké organizační zádrhele a snad nějaké ne vážně myšlené hrocení nálad , se uskuteční další ročníky Kich . Na poháru je dost místa na další nálepky vítězů  v ročníku 2012 / 2013  ;-) a další . Nejvíce se o průběh Kich zasloužil  její vedoucí J. Pepa Procházka , který pro co nejhladší průběh soutěže obětoval hodně ze svého volného času. Jak již na Valné hromadě LKK bylo řečeno poděkováním za dotažený projekt v LKK . Pokud mohu přesto ještě jednou zopakuji Děkuji vedoucímu ligy  a všem , kteří přišli a hráli  ;-)

Loading...

Interkros

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa