Lacrosse > Interkros > Tea Party šťastnější ve finále extraligy interkrosu

Tea Party šťastnější ve finále extraligy interkrosu

26.3.2013

Poslední, šestá interkrosová neděle 24.3.2013 přinesla rozuzlení letošního ročníku interkrosové extraligy v podobě upraveného playoff. V prvním utkání proti sobě nastoupily týmy na druhé a třetí průběžné pozici, tedy Gusano Rojo proti Youngsters, kde si "mladíci" z Jižního Města poradili bez vážnějších problémů se svým soupeřem a poprvé letos Gusanu oplatili předchozí porážky. 

Ke druhému zápasu dne nastoupil dosavadní lídr tabulky, tým Tea Party proti čtvrtým PS Bandits. Zápas rozhodla hned první třetina, kdy se Tea Party ujali sedmibrankového vedení a v druhé půli dotahující PS Bandits již tento rozdíl nedokázali stáhnout. Konečný výsledek 25:21. 

Gusano Rojo a PS Bandits díky prohrám ze čtvrtfinále čekal zápas o postup do boje o celkové třetí místo s týmy na pátem a šestém průběžném pořadí. 

Gusano Rojo si ve vyrovnaném utkání nakonec poradili s dívčím týmem Vopice a vítězstvím 16:12 si zajistili postup k zápasu o třetí příčku. 

Ontário, které letos neuhrálo ani jeden bod, mělo poslední šanci jak zvrátit nepřízeň osudu a zkusit porazit papírově silnější tým PS Bandits. Pouze v první periodě mohlo Ontario pomýšlet na postup, jenže druhá a třetí perioda byla ve znamení Bandits, kteří nakonec deklasovali Ontario 32:12 a čekal je souboj s týmem Gusano Rojo. 

Zápas o třetí místo se čekal vyrovnaný a nikdo si dopředu netroufal říci, kdo z něj vyjde vítězně. Oslabené Gusano však na svého soupeře nestačilo, a nevycházela jim ani jejich tradiční hra. Bandits lépe bránili a snadněji se dostávali i ke střelám. Tým PS Bandits nakonec zvítězil jednoznačně v poměru 30:16. 

Finále extraligy: Tea Party vs. Youngsters

zápas začal lépe pro mladíky z Youngsters, kteří s vynikajícími výkony svého brankáře mohli soupeři díky svým přesným střelám odskočit chvílemi i na rozdíl 7branek. Tea Party si však tento stav po první části nehodlali nechat líbit a zlepšenou hrou začali poamlu svého soupeře dotahovat. Celý zápas byl herně vyrovnaný a rozhodovaly maličkosti. Jedna taková stála Youngsters titul, když si pár vteřin před koncem nepřesně přihráli a míč se za nerozhodného stavu dostal k Jakubu Noskovi, který proměnil z breaku svojí střelu a rozhodl tak utkání ve prospěch týmu Tea Party. konečný stav 25:24.

Vítězem letošního ročníku se tak stali hráči týmu Tea Party před druhými Youngsters a třetími PS Bandits. Na čtvrté příčce se umístili Gusano Rojo před pátými Vopicemi a šesté bez jediné výhry skončilo Ontario. 

Loading...

Interkros

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Oznámkujte nové logo lakrosu jako ve škole
Celkem hlasů 399

  • 1 19% 19%
  • 2 22% 22%
  • 3 19% 19%
  • 4 20% 20%
  • 5 20% 20%