Česká lakrosová unie

2.8.2012 Nabídka na pozici fyzioterapeuta UKONČENA! - kopie

Nabídka na pozici fyzioterapeuta pro reprezentaci je již pro velký počet zájemců UKONČENA! více

1.8.2012 Česká republika na interkrosovém MS získala zlato

Finálový zápas přinesl výborný, divácky atraktivní interkos. Čeští hráči vstoupili do zápasu proti Italům naplno a důslednou hrou s vynikající obranou a skvělými zákroky brankáře Dobrého měli začátek zápasu pod svou taktovkou. více

31.7.2012 Česi porazili Slováky a jsou ve finále SF1 CZE-SVK

Interkrosový výběr České republiky pod vedením trenéra Martina Nešpora potvrdil i v semifinále roli favorita turnaje a i přes spoustu chyb postoupil do středečního finále.  více

31.7.2012 Češi bez zaváhání v semifinále MS

Česká reprezentace zatím dokazuje roli favorita na právě probíhajícím interkrosovém MS v Praze. V prvním utkání porazil český výběr bratry ze Slovenska poměrem 28:9. Ve druhém nedělním zápase proti Švýcarům předvedli naši koncentrovanou hru a zvítězili poměrem 33:12.  více

25.7.2012 Pozvánka na reprezentační tréninky

Organizační tým ženské lakrosové reprezentace by rád pozval všechny zájemkyně na otevřené reprezentační tréninky a soustředění, které se bude konat v září 2012. Začíná tím dlouhodobá příprava na nadcházející mistrovství světa 2013. Koná se v termínu 11. – 20. 7. 2013 v Oshawě, Kanadě. více

25.7.2012 Pozvánka na reprezentační tréninky - kopie

23.7.2012 Juniorskými mistry světa ve fieldlakrosu jsou Američané, Češi skončili šestí Vítězný tým USA, foto Mikko Varjo

(mi) – Tým USA porazil ve finále fieldlakrosového mistrovství světa do 19 let Kanadu 10 : 8  a obhájil titul. Čeští hráči při svém prvním startu na šampionátu skončili na velmi dobrém šestém místě. více

17.7.2012 Česká juniorská reprezentace udělala krok do světové špičky Ilustrační foto ze zahajovacího utkání FIN-CZE

(pch) - V infarktovém utkání na MS U19 ve finském Turku porazila česká reprezentace ve 3. prodloužení na náhlou smrt domácí tým a kvalifikovala se do čtvrtfinále turnaje, kde zítra od 18.00 našeho času s největší pravděpodobností narazí na Anglii. více

11.7.2012 FIIC World Cup opět bez Kanady

Necelý měsíc před začátkem letošního MS v interkrosu zažili pořadatelé šok poté, co se odhlásil jeden z favoritů turnaje, tým Kanady. Akce se tak zúčastní pouze pět týmů, v čele s výběrem ČR. Kanada tedy již podruhé nepřiletí do Prahy na MS. Kanadští hráči naposledy byli v roce 2000, kdy se MS konalo v Kostelci nad Černými lesy, kde dokázali v rozhodujícím prodloužení porazit náš výběr poté, co nejprve v prvním finálovém zápase prohráli o 5 branek a ve druhém o stejný počet vyhráli.  více

10.7.2012 Je juniorská reprezentace do 19 let připravena na MS?

(mh) - Tuhle otázku si asi pokládá, každý, kdo se zajímá o lakros v České republice, protože juniorský tým se poprvé vydává reprezentovat svojí vlast. více

2.7.2012 Lakrosové Evropě dominují Angličané i Angličanky

(mi) – Mužská i ženská reprezentace Anglie prokázaly, že na evropském kontinentu nemají konkurenci a oba týmy vyhrály finálová utkání mistrovstí Evropy, které skončilo v sobotu v Amsterdamu. Češi skončili devátí, Češky páté. více

29.6.2012 Češi skončili na ME v lakrosu devátí

(mi) – Čeští lakrosisté jasně vyhráli na lakrosovém mistrovství Evropy ve skupině o 9.–12. místo nad Walesem 15 : 7 a deklasovali Slovensko 19 : 0. Získali tak deváté místo. Na celém turnaji neprohráli v základní hrací době a ke čtvrtfinále je dělil jen krapítek štěstí. více

28.6.2012 Lakrosistky prohrály ve čtvrtfinále ME s Německem v prodloužení

(mi) – Českým lakrosistkám se nevyvedlo čtvrtfinále mistrovství Evropy proti Německu – soupeři, kterého dosud Češky většinou porážely. V prodloužení prohrály 11 : 12. více

28.6.2012 Lakrosistky prohrály ve čtvrtfinále ME s Německem v prodloužení - kopie

27.6.2012 Češi prohráli s vicemistry Evropy až v druhém prodloužení a budou hrát jen o 9. místo

(mi) – Česká mužská fieldlakrosová reprezentace se střetla v zápase o postup do čtvrtfinále mistrovství Evropy s domácím Nizozemskem, úřadujícím vicemistrem, a prohrála až v druhém prodloužení, které se hrálo na náhlou smrt. více