Lacrosse > Mužský lakros > Jaro mužského lakrosu

Jaro mužského lakrosu

15.3.2016

Jaro mužského lakrosu

(pch) – Výkonný výbor na svém nedávném zasedání oficiálně přijal do ČSML nový lakrosový klub - LC Wild Boars Šumava.

Klub z Nýrska, jehož počátky sahají až do roku 2012, splnil všechny náležitosti a hned se chystá zapojit do Minifield Series, což je fieldlakrosová soutěž pro začínající kluby.

A není to ojedinělý počin - aktuálně se chystá přijetí brněnského klubu Ravens a nového klubu Knights z Červených Peček. Český svaz mužského lakrosu rozšiřuje počet členských klubů po neuvěřitelných dvanácti letech.

Všechny nové kluby, doplněné o radotínskou U16, budeme moci vidět hned tuto sobotu v Plzni na minfieldovém trunaji. Kromě turnajových utkání bude pozornost věnována také výchově nových rozhodčích, důležitosti dětského programu a na závěr proběhne utkání na standardním hřišti.

Další turnaje série se chystají na 9. dubna v Červených Pečkách, 21. května v Nýrsku a 4. června v Praze Na Mrázovce. Plzeňský turnaj nahrazuje původně chystaný turnaj v Brně, který musel být z technických důvodů přesunut právě na západ Čech - očekává se tedy, že se účastníci dohodnou ještě na jednom termínu, kdy by turnaj zavítal do druhého největšího města České republiky.

Právě se hraje

 

Anketa

Časový limit
Celkem hlasů 137
Byli byste pro zavedení útočného času v NFLL?