Lacrosse > Mužský lakros > I své druhé domácí utkání Custodi ovládli

I své druhé domácí utkání Custodi ovládli

24.3.2016

I své druhé domácí utkání Custodi ovládli

(pp) – Tým radotínských Custodů tentokrát přivítal ve středu večer na svém domácím hřišti soupeře ze západní části republiky – Old Dogs Plzeň.

Venkovní teplota se sice oproti předchozímu utkání Custodů vyšplhala o nějaký ten stupínek směrem nahoru, ale přesto její výše měla co do pohody diváků v hledišti ještě hodně daleko. A ti jakoby to vytušili na zápas až na pár jedinců ani nedorazili.

Plzeňský tým, který má spolehlivě nejužší kádr pro tento ročník NBLL, již ve svých letošních zápasech dvakrát zvítězil – nad radotínskými týmy ForFun a Wolves –, ale předpokládat, že se jim povede stejně i proti třetímu z týmů z Radotína to se opravdu nedalo. Těmto předpokladům nahrála i skutečnost, že hostující tým dorazil v sedmi hráčích do pole, což proti leaderovi soutěže na nějaký zázrak zjevně nestačí.

Tyto předpovědi se ostatně vyplnily už v první periodě, kterou po čtyřech brankách Radka Skály a jedné brance Jiřího Košťála a Matěje Baráka, vyhráli domácí 6:1. Za hosty překonal domácího gólmana Jakuba Mareše asi nejlepší hráč hostujícího týmu Filip Hříbal.

Druhá perioda přinesla domácímu týmu další dvouciferný počet vstřelených branek v dosavadním průběhu soutěže, přičemž týmu z Plzně se povedlo skórovat dvakrát.

Ve zbývající části zápasu plzeňský tým, zatížen nedostatkem hráčů na střídačce, v podstatě rezignoval na pohyb po hřišti, čehož ale domácí útočníci odmítli využít.

Z týmu Plzně lze vyzvednout hráče Filipa Hříbala a gólmana Jaroslava Řezáče. V domácím týmu snad pouze face-offové dovednosti Jakuba Výmoly.

LCC Radotín – Old Dogs Plzeň 27:5 (6:1, 10:2, 5:1, 6:1)

 

Nejlepší střelci: LCC Radotín – R. Skála 10+0, D. Pešek 5+4, J. Košťál 4+2 / Old Dogs Plzeň – F. Hříbal 2+0

 

Statistiky

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jaký formát má mít mužská soutěž sixes?
Celkem hlasů 203