Lacrosse > Mužský lakros > Custodes ve svém prvním zápase NBLL smetli ForFun

Custodes ve svém prvním zápase NBLL smetli ForFun

8.3.2016

() – V pondělí 7. března se v radotínské aréně střetl domácí LC ForFun s celkem Custodes a již od začátku bylo jasné, jakým směrem se zápas bude ubírat. Ve třetí minutě vsítil Dominik Pešek první branku svému otci, který v brance ForFun narychlo zastoupil zraněného Šamalíka, a tím začal brankostroj.

Domácí, oslabení o několik klíčových hráčů, se snažili najít cestu skrz neprůchodnou obranu hostí, ale nalézt recept se jim nepodařilo.

Hra připomínala bitvu myši s tygrem a i v druhé půli nedostala změn. Custodes přidávali jednu branku za druhou a vypadalo to na zápas bez vsítěné branky ze strany domácích. Nule na kontě ForFunu nakonec zabránil Pavel Vaněk, který ve 37. minutě po přihrávce Petra Torna střelou o zem zaznamenal čestný úspěch.

Největší vzrušení tak přinesly dvě šarvátky, které ale na průběh a konečné skóre neměly vliv. Bezchybní rozhodčí ukončili popravu domácích, když na tabuli svítilo kruté skóre 1:35.

Nejlepšími střelci LCC byli Radek Skála (9+6) a Dominik Pešek (7+8).