Lacrosse > Mužský lakros

Mužský lakros

11.11.2008 Bratislava Box Lacrosse Cup 2008

V sobotu 8.11. 2008 se na závěr letošní lakrosové sezóny konal ve sportovním areálu v Bratislavě, Ružinově mezinárodní turnaj v Boxlakrosu. Kromě dvou bratislavských celků Bats a Tricksters, rakouských Vienna Cherokees se turnaje zúčastnily i dva zástupci české ligy LK Kroměříž a LC Pardubice. více

1.11.2008 LCC Radotín je potřetí v řadě boxlakrosovým mistrem

Titul mistra Národní boxlakrosové ligy (NBLL) získali hráči LCC Radotín. Rozhodl o tom až pátý finálový zápas, ve kterém obhájci titulu zdolali na svém hřišti LC Jižní Město 10:9 v prodloužení. K vidění bylo strhující utkání plné zvratů. Pohár pro mistra ligy poslal do Radotína až v prodloužení zlatým gólem kapitán Petr Poupě. více

28.10.2008 O boxlakrosovém titulu se rozhodne až v pátém finále

O letošním vítězi Národní boxlakrosové ligy se rozhodne až v pátečním pátém utkání. V tom čtvrtém totiž Jižní Město zvítězilo nad Radotínem 13:11. Zajímavý zápas byl ještě v polovině nerozhodný 5:5 a před poslední čtvrtinou vedlo Jižní Město jen o gól. Nakonec zápas dotáhlo do vítězného konce a vynutilo si pátý souboj. více

25.10.2008 LCC Radotín s přehledem vyhrál třetí finálový zápas NBLL

LCC Radotín chybí jediný krok k vítězství v Národní boxlakrosové lize. Ve třetím utkání porazili jeho hráči rivaly z Jižního Města hladce 17:9. Přelom ve vývoji po dlouhou dobu vyrovnaného zápasu způsobila poločasová přestávka. Po ní už Radotín dominoval a postupně navyšoval svůj náskok. Ve finálové sérii NBLL vede nyní 2:1. více

21.10.2008 Jižní Město srovnalo stav finále NBLL na 1:1

Druhé finálové utkání NBLL přineslo mnohem napínavější podívanou a mělo i jiného vítěze než první střetnutí. Před slušnou návštěvou Jižní Město po výhře 10:7 srovnalo stav série s LCC Radotín na 1:1. Hráči z největšího pražského sídliště dokázali otočit průběh utkání, když ještě v polovině prohrávali 1:4. více

20.10.2008 Malešičtí těžce vydřeli bronz v NBLL

V utkání o třetí místo v Národní boxlakrosové lize po velkém boji zvítězili hráči Malešic nad Falcon Millionaires 10:9. Zápas byl od první minuty až nečekaně vyrovnaný. Malešice si sice udržovaly převahu, ale především zákroky brankáře Jiřího Peška držely Milionáře ve hře až do samotného konce utkání. více

18.10.2008 LCC Radotín vstoupil vítězně do finálové série NBLL

Obhájce titulu boxlakrosového mistra republiky, LCC Radotín, zvítězil v prvním utkání nad svým tradičním rivalem SK LC Jižní Město a ujal se vedení 1:0 na zápasy. více

13.10.2008 LCC Radotín dominoval v juniorských boxlakrosových soutěžích

Závěrečným turnajem v neděli 12. 10. 2008 vyvrcholil v Radotíně letošní ročník juniorských boxlakrosových lig. V kategoriích do 15 a do 17 let získali titul hráči LCC Radotín, domácí tým se prosadil i v zápase hráčů do 11 let. Kategorii do 13 let vyhrál LC Pardubice. více

13.10.2008 NBLL: Malešice budou opět bojovat jen o bronz

TJ Malešice podlehla ve druhém zápase semifinálové série Národní boxlakrosové ligy LC SK Jižní Město a boje o titul pro ně opět zůstanou uzavřeny. více

8.10.2008 LCC Radotín prvním finalistou Národní boxlakrosové ligy

LCC Radotín si ve dvou semifinálových zápasech snadno poradil s Falcon Millionaires a stal se prvním finalistou letošního ročníku Národní boxlakrosové ligy. více