Lacrosse > Mužský lakros

Mužský lakros

23.3.2013 Souboj rivalů těsně pro Pardubice

Už od začátku bylo jasné, že čtvrteční utkání mezi Slavií a Pardubicemi bude velmi vyrovnanné. Jak se předpokládalo, tak se i stalo. více

22.3.2013 Malešice tentokrát proti Forfunu úspěšnější

(ps) – Ve středu 20. března změřili své síly v Malešicích semifinalisté minulého ročníku NBLL. Hostující tým ForFun z Radotína měl svému soupeři co oplácet, neboť jejich podzimní duel skončil drtivou výhrou týmu z Malešic v poměru 15:2. více

22.3.2013 Překvapení na radotínském sněhu

Přesně po týdnu zavítali slávističtí hráči opět do Radotína, aby tentokráte změřili své síly s  mužstvem LCC Wolves, v zápisu vedeném jako hosté. více

21.3.2013 Radotínské derby loňských finalistů LCC a ForFun

Opakování loňského finále slibovalo urputný souboj a i přes mrazivé počasí se dal očekávat ostrý střet. Tým ForFun zatím v této sezóně nenaplňuje roli favorita, jaká se od něj očekává, proto taky chtěl proti aktuálním mistrům NBLL vytáhnout dobrým výkon. Což se mu však minimálně v první půli nedařilo. více

20.3.2013 Malešice nestačily na LCC

(ps) – V mrazivém, avšak slunečném sobotním dopoledni se v Malešicích utkaly dva doposud neporažené týmy letošního ročníku NBLL. více

20.3.2013 Bitva na Jižním Městě

V neděli 17. března byl v hale na Jižním Městě k vidění velmi zajímavý lakros. A tým Jižního Města s koncem přestupního období posílila čtveřice juniorů z béčka, kteří se v lize osvědčili a budou jistě přínosem v rozhodujících zápasech. To se potvrdilo hned v tom prvním – Marek Kytka vsítil hattrick a jeden gól si připsal i Tomáš Veselý. více

19.3.2013 „Winter Classic“ pro domácí Wolves foto Ondřej Mika

(jb) – V dalším utkání letošní NBLL se ve vskutku zimním počasí utkali domácí LCC Wolves Radotín s týmem slavného jména LC Slavia Praha. více

19.3.2013 Losování základních skupin Memoriálu Aleše Hřebeského proběhne 27. 3.

(mi) – Poté co na poslední chvíli zrušily svou účast na letošním Memoriálu Aleše Hřebeského týmy Tricksters Bratislava a LC United a nováčkové z Francie a Izraele se kvůli nedostatku hráčů domluvili na složení společného týmu, bude na turnaji nakonec bojovat 21 účastníků. více

17.3.2013 Wolves zlepšili produktivitu a výrazně přehráli Jižní Město B

Již podruhé během šesti dnů se v naší nejvyšší boxlakrosové soutěži potkaly dva nejmladší týmy – radotínští LCC Wolves hostili na svém stadionu naděje Jižního Města. více

14.3.2013 Za 8 dní stihly oba týmy LCJM odehrát po dvou zápasech

Nejprve se 3. března utkaly oba týmy Jižního Města ve druhém vzájemném souboji. "A" tým SK Lacrosse Jižního Města nechtěl tentokrát dopustit žádné překvapení (první vzájemný zápas prohrál 7:9), byl od počátku aktivnější, což mu v páté minutě vyneslo první branku, kterou vsítil Lukáš Seiler. První čtvrtina skončila 0:3 a hra B týmu byla hodně opatrná a nepřesná. více