Lacrosse > Školení trenérů (licence B)

Školení trenérů (licence B)

30.6.2016

Soubor:
a3_treneri_bplateb_Člu_lakros.pdf
Formát:
pdf
Velikost:
1MB
Soubor:
a3_licene_b_září_2016_program_final.pdf
Formát:
pdf
Velikost:
2MB

Trenérsko-metodická sekce Českého olympijského výboru ve spolupráci s Českou lakrosovou unií a několika dalšími sportovními svazy nabízí kurz licence B „Společný základ sportovního tréninku pro týmové hry“. Hlavním cílem kurzu je sjednotit obsah školení týmových her a zajistit hlubší propojení teorie s praxí v přednáškách (lektorsky, obsahově i zařazením praktických ukázek navazujících na sdělení v teoretické rovině).

Obsah je zaměřen primárně pro sportovní hry a rádi bychom nabídli možnost účasti na jednotlivých seminářích a přednáškách i kolegům z ostatních her a sportů. První kurz proběhl letos v únoru, druhý pořádáme 3.–5. září a 9.–11. září v Nymburku. Rádi bychom Vám i Vašim trenérům nabídli možnost zúčastnit se tohoto školení.

V příloze Vám posíláme program školení licence B Společný základ sportovního tréninku a program semináře, kde naleznete podrobnější informace. Školení je sice primárně koncipováno jako obecná část trenérské licence B, ale je vhodné pro všechny trenéry, kteří si chtějí rozšířit znalosti z obecné části sportovního tréninku. 

Případné dotazy směřujte na prezidenta ČLU Romana Pokorného nebo Ondřeje Foltýna.

Přihlášky zasílejte nejpozději do 15. srpna 2016 na adresu foltyn at cvf.cz.

Účastnický poplatek je 3 500 Kč. Další info na připojených letácích.

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jaký formát má mít mužská soutěž sixes?
Celkem hlasů 215