Lacrosse > Mužský lakros > Nový ročník NBLL 2012-13

Nový ročník NBLL 2012-13

7.10.2012

NBLLNBLL
NBLL

(dž) - NFLL vrcholí, Evropská lakrosová liga v plném proudu a za dveřmi je již také zahájení letošního ročníku česká nejvyšší boxlakrosové soutěže NBLL 2012 – 2013 s již tradiční účastí týmu ze Slovenska. Letošní ročník NBLL opět minimalizoval nutnou zimní zápasovou přestávku a díky možnostem klubů Lacrosse Old Dogs Plzeň a SK Lacrosse Jižní Město, které mají k zápasům k dispozici halu, poběží soutěž i přes zimu.

Tradičně se v soutěži objeví česká lakrosová špička, týmy LCC Radotín, perspektivní ForFun Radotín, TJ Malešice a LC Jižní Město dokonce se dvěma týmy. Dále se zúčastní týmy, které svými vyrovnanými výkony zpestřují boje i o místa na nemedailových postech jako LC Pardubice, Slavia Praha, Old Dogs Plzeň a stále se rychle zlepšující tým Bats z Bratislavy. Ani mladí radotínští hráči Wolves nebudou v letošním ročníku scházet.

Týmy tak za období měsíců říjen-květen odehrají 90 zápasů základní části, která vyvrcholí play-off. Mistr ligy se nám tak představí a liga vyvrcholí v polovině měsíce května roku 2013.

Popřejme tedy všem zúčastněným do nadcházející sezóny mnoho zdaru a málo zranění, divákům pak mnoho skvělých box lakrosových zážitků a týmům samozřejmě co nejvíce vítězství. Rozpis naleznete v sekci NBLL.

Daniel Žák
vedoucí NBLL

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jaký formát má mít mužská soutěž sixes?
Celkem hlasů 200