Lacrosse > Interkros

Interkros

 
23.2.2016 Výsledky dětských lig po 5.kole 13.-14.2.2016

více

5.11.2015 Nový oddíl se zaměřením na Interkros

T.J. Sokol Podolí, Podolská 90, Praha 4

Otevírá nový oddíl se zaměřením na Interkros pro děti 6 až 10 let.

Tréninky každý čtvrtek od 16 do 17 hodin v sokolovně. více

4.11.2015 Výsledky dětských lig po 1.kole

O víkendu 17. a 18. října odstartoval nový ročník interkrosových dětských soutěží. V příloze naleznete výsledky po prvním odehraném kole. více

4.11.2015 Pozvánka na Valnou hromadu ČSI

Ve čtvrtek 5.11.2015 po skončení schůze Vedení soutěží dospělých (přibližně od 19:30) se uskuteční Valná hromada ČSI.  více

4.11.2015 Pozvánka na schůzi vedení interkrosových soutěží dospělých

Ve čtvrtek 5.11.2015 od 18:30 se uskuteční schůze vedení interkrosových soutěží dospělých.  více

5.10.2015 Pozvánka na schůzi vedení interkrosových dětských soutěží

Ve čtvrtek 8.10.2015 v 18:30 se uskuteční schúze vedeni dětských interkrosových soutěží.  více

2.7.2015 Termíny interkrosových soutěží 2015/2016 - opraveno

 

29.3.2015 Finále Extraligy

Dnes 29.3.2015 se odehraje finále Extraligy interkrosu.  více

Stránkování

 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat mužská soutěž v sixes?
Celkem hlasů 270


 

Tabulky a výsledky

IEX 2023/2024b.
1. PS Bandits14
2. Sokol Spořilov14
3. Warriors8
4. Tea Party8
5. Vopice4
6. Ontario0
IFR 2023/2024b.
1. Ontario B50
2. Hodge Podge40
3. Slunečnice37
4. Warriors B35
5. Torpéda Spořilov33
6. Juniors Spořilov32
7. Mama&Papa&Ňiňos24
8. LT Atom Říčany11
8. Válečníci11
8. Sokol Libuš11
11. Lowlander Zábřeh1
kategorie U9 - 2023/2024b.
1. SK LACROSSE Již.Město12
2. LK Atom Říčany7
2. Sokol Spořilov7
4. Sokol Libuš3
5. TJ Malešice1
kategorie U11 - 2023/2024b.
1. TJ MALEŠICE14
2. SK LACROSSE Jižní Město13
3. SOKOL LIBUŠ9
4. SOKOL SPOŘILOV6
5. LK ATOM ŘÍČANY3
kategorie U13 - 2023/2024b.
1. SOKOL SPOŘILOV12
2. SK Lacrosse JM A11
3. SOKOL LIBUŠ10
4. TJ Malešice6
5. Slunečnice4
6. SK Lacrosse JM B2
kategorie U15 - 2023/2024b.
1. Sokol Libuš14
1. Sokol Spořilov14
3. TJ MALEŠICE11
4. Slunečnice8
5. SK Lacrosse JM5
6. LK ATOM ŘÍČANY4