Česká lakrosová unie

1.7.2019 Úvodní víkend ME U20

Nejspíše i vzhledem k vysokým teplotám, které lákají spíše k návštěvě koupališť, začalo v sobotu 29. června 2019 fieldlakrosové ME hráčů do 20 let bez většího diváckého zájmu. více

27.6.2019 22. ročník Prague Cupu na Aritmě www.lacrossepraguecup.com/

Od čtvrtka 27. do soboty 29. června se v areálu pražské Aritmy koná už 22. ročník mezinárodního lakrosového turnaje Prague Cupvíce

23.6.2019 Vlci dokázali ve finále NBLL vzdorovat jen první čtvrtinu

(pch) – Radotín – ať už prostřednictvím elitního LCC, nebo Wolves – včera opět utvrdil svou nadvládu v českém boxlakrosu. více

20.6.2019 Mistrovství Evropy ve fieldlakrosu U20 je tu

(jnp) - S příchodem letních prázdnin je tu i nejočekávanější lakrosová událost v České republice roku 2019, a to Mistrovství Evropy ve fieldlakrosu v kategorii hráčů do 20 let. více

18.6.2019 V sobotu vyvrcholí letošní NBLL

(pch) – Ze dvou tajenek letošního finále NBLL je jedna vyluštěná – prvním finalistou jsou LCC Wolves, kteří si účast vybojovali v atraktivním a vypjatém druhém semifinálovém utkání v neděli v aréně Jižního Města. více

11.6.2019 FLC má svého vítěze

V sobotu 15. června se ve finále v Brně rozhodlo o vítězi Jarní lakrosové série (dříve Field Lacrosse Cup). více

10.6.2019 Výběrové řízení na pozice manažera a trenéra pro MEf 2020 v Polsku

Výkonný výbor ČSML vyhlašuje výběrové řízení na pozice manažera a hlavního trenéra reprezentace pro MEf 2020 v Polsku. více

7.6.2019 Lakros v České Třebové

Ve čtvrtek 6. června proběhla v rámci programu Lakros do škol prezentace lakrosu včetně ukázkové hodiny na Základní škole Habrmanova v České Třebové. více

7.6.2019 Třetí kolo JFLL již rozhodlo o vítězi v kategorii U14

V sobotu 11. června odehrály naše mladé naděje třetí turnaj ve fieldlakrosu. více

4.6.2019 V Ostravě vzniká nový lakrosový klub

Z iniciativy bývalého hráče Trnavy a Tricksters Lukáše Kremsera, který se přestěhoval do Ostravy, vzniká v bývalém městě oceli nový klub na lakrosové mapě – Ostrava Pitbulls. více

24.5.2019 Druhému kolu JFLL vévodily týmy LCC LCC Foxes–Lakros Zbraslav 9:2

V neděli 19. 5. 2019 se na umělé trávě v Radotíně uskutečnilo druhé kolo druhého ročníku Juniorské fieldlakrosové ligy (JFLL). Slunečné počasí lakrosu přálo a také kvalifikovaní rozhodčí přispěli ke zdárnému průběhu turnaje. Představily se kategorie do 12 a do 14 let. více

15.5.2019 Dvě v jednom

Přátelé slevových akcí, ale i další příznivci lakrosu – zapište si do kalendáře datum úterý 21. května! Na smíchovském hřišti TJ Sokol I. Smíchov Na Mrázovce totiž proběhne akce „Dva zápasy v jedom dni“. více

7.5.2019 Mezinárodní lakrosová federace mění svůj název

Národní lakrosové asociace se od včerejška již nesdružují ve Federation of International Lacrosse, nýbrž ve World Lacrosse. Mezinárodní federace přistoupila ke změně názvu v souvislosti s úsilím o začlenění lakrosu mezi olympijské sporty. více

1.5.2019 Lakrosová klinika s Nickem Tintelem

Ve středu 1. května v Radotíně proběhne lakrosová klinika Nicka Tintela. více

25.4.2019 Lakrosový svět v Radotíně po šestadvacáté www.ahmemorial.cz/

V radotínské aréně od středy do soboty probíhá šestadvacátý ročník Memoriálu Aleše Hřebeského. Z původně lokální akce se za čtvrtstoletí díky odhodlání a úsilí místních lakrosistů stala mezinárodně uznávaná soutěž, kterou lze bez uzardění označit za nejlepší lakrosový turnaj na světě. více

Stránkování

<1 2 34 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

Právě se hraje

 
 

Tabulky a výsledky

NFLL   
1. LCC Wolves618
2. SKL Jižní Město610
3. Polish D. Team65
4. Ravens Brno 63
JBLL  
U15  
1. LCC Foxes17
2. Zbraslav17
3. JME+ODP2
U13  
1. LCC Red20,5
2. JME+ODP11,5
3. Zbraslav9
4. LCC Blue7
U11  
1. LCC Blue9
2. LCC Red3
NLŽL  
 1. LCC Radotín Girls16
 2. SKL Jižní Město 8
 3. LCC Radotín Harpyje6
 4. TJ Sokol Smíchov SIS2
Žákovské ligy  
U10  
SIS Foxes0
LCC Piranhas4
U13  
Modrá2
Růžová2
U16  
SIS Foxes6
LCC Harpyje0
LC Jižní Město6
IEX - konec
1. Tea Party
2. PS Bandits
3. Ontario
4. Warriors
5. Vopice
6. Spořilov
U9 - konec
1. TJ Malešice
2. Sokol Spořilov
2. SK LAX Jižní Město
4. Sokol Libuš
5. Slunečnice
6. Sokol Zbraslav
7. LK Říčany
U11 - konec
1. Sokol Zbraslav
2. LCC Red
3. SK LAX Jižní Město
4. Sokol Spořilov
5. TJ Malešice
6. Sokol Libuš
7. Slunečnice A
8. LK Říčany
8. LCC White
U13 - konec
1. Sokol Spořilov A
2. Slunečnice A
3. Sokol Zbraslav A
4. LCJM
5. Slunečnice B
6. Sokol Spořilov B
7. LK Říčany
U15 - konec
1. Sokol Spořilov A
1. Slunečnice
3. Warriors
4. Sokol Spořilov B
5. SK Lacrosse JM
6. Kněžice-Dubečno