Lacrosse > Ženský tým Goalcrackers opět kraloval

Ženský tým Goalcrackers opět kraloval

15.11.2021

Ženský tým Goalcrackers opět kraloval

Druhý hrací den Czech Sixes League se konal v neděli na Bílé Hoře. Další dvě výhry do tabulky si připsala děvčata z Goalcrackers. Ženy načaly před zimní pauzou druhé vzájemné zápasy. Muži dokončili první kolo a v obou duelech došlo na vysoký rozdíl ve skóre.

Hráčky Goalcrackers vedené trenérkou Simonou Barákovou si připsaly před třemi týdny na Mrázovce dvě jasné výhry a v dobrých výkonech pokračovaly i tentokrát. Nejdříve porazily 9:4 Netsmashers, které v říjnu také dvakrát zvítězily, a později si připsaly už druhou výhru v soutěži nad celkem Turbomice, tentokrát v poměru 11:6.

Goalcrackers tak vévodí průběžné tabulce s drtivým skóre 47:17. Produktivitě celé ženské části Czech Sixes League kraluje Michaela Srchová právě z Goalcrackers, která nastřílela už 22 gólů a přidala dvě asistence. Navíc byla vyhlášena nejužitečnější hráčkou druhého kola soutěže.

Další dva zápasy u žen už byly vyrovnanější. Tým Laxrays nejdříve podlehl po boji celku Turbomice 7:10, ovšem následně si poradil s Netsmashers 9:6, čímž jim oplatil těsnou porážku z října. Právě Netsmashers tedy tentokrát zaznamenaly dvě prohry.

Mužská část soutěže připsala jen dvě utkání, čímž se uzavřelo první kolo hrané systémem každý s každým. Nejdříve Lions připravili týmu Golden Boys už třetí prohru v lize po jasném triumfu 28:9 a pak suverén říjnových klání Trees výrazně podlehl celku Snipe 9:24. MVP se za neděli stal Jakub Nováček z Lions, který svému týmu přispěl k výhře dvanácti kanadskými body.

První ročník Czech Sixes League bude pokračovat po zimní přestávce 13. března 2022.

 

Text: Pavel Urban

Foto: Kateřina Hrubá

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa