Lacrosse > Ženský lakros > Ženské MS se posunulo k bojům o umístění - kopie - kopie

Ženské MS se posunulo k bojům o umístění - kopie - kopie

17.7.2013

(hp) - Posledními zápasy ve skupinách  skončila v kanadské Oshawě základní část letošního MS a týmy čekají zápasy play-off. Nejlepší čtyři týmy mají v prvním kole volno, dalších osm se utká v o postup do čtvrtfinále.

V základním kole si nejlépe vedly USA, Kanada, Austrálie a Anglie, první čtyřka z mistrovství světa v Praze. Jen pořadí je mírně pozměněné, Kanada se vítězstvím nad Austrálií posunula na druhou pozici. V prvním kole se dnes utká dalších osm týmů v následujících zápasech: Haudenosaunee - Izrael, Wales - Rakousko, Japonsko - Irsko a Nový Zéland -  Skotsko. Schéma závěru turnaje najdete v článku na webu FIL nebo na přiloženém obrázku.

O třinácté až devatenácté místo se utkají Holandsko, Lotyšsko, Finsko, Hong Kong, Švédsko, Něměcko a Korea. Budou rozděleny do dvou skupin, podle dosavadních výsledků. První tvoří Holandsko, Německo a Finsko, ve druhé budou hrát Lotyšsko, Švédsko, Hong Kong a Korea.

Webová stránka FIL nabízí kompletní výsledky dosavadních zápasů, najdete tam i jejich krátké rekapitulace. Oficiální stránky MS www.2013worldlacrosse.com jsou v tomhle směru bohužel poněkud chudší, i když něco (například soupisky) najdete zase jen tam.

Petr Tahal

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat mužská soutěž v sixes?
Celkem hlasů 285