Lacrosse > Ženský lakros > Ženské MS se posunulo k bojům o umístění

Ženské MS se posunulo k bojům o umístění

17.7.2013

(hp) - Posledními zápasy ve skupinách  skončila v kanadské Oshawě základní část letošního MS a týmy čekají zápasy play-off. Nejlepší čtyři týmy mají v prvním kole volno, dalších osm se utká v o postup do čtvrtfinále.

V základním kole si nejlépe vedly USA, Kanada, Austrálie a Anglie, první čtyřka z mistrovství světa v Praze. Jen pořadí je mírně pozměněné, Kanada se vítězstvím nad Austrálií posunula na druhou pozici. V prvním kole se dnes utká dalších osm týmů v následujících zápasech: Haudenosaunee - Izrael, Wales - Rakousko, Japonsko - Irsko a Nový Zéland -  Skotsko. Schéma závěru turnaje najdete v článku na webu FIL nebo na přiloženém obrázku.

O třinácté až devatenácté místo se utkají Holandsko, Lotyšsko, Finsko, Hong Kong, Švédsko, Něměcko a Korea. Budou rozděleny do dvou skupin, podle dosavadních výsledků. První tvoří Holandsko, Německo a Finsko, ve druhé budou hrát Lotyšsko, Švédsko, Hong Kong a Korea.

Webová stránka FIL nabízí kompletní výsledky dosavadních zápasů, najdete tam i jejich krátké rekapitulace. Oficiální stránky MS www.2013worldlacrosse.com jsou v tomhle směru bohužel poněkud chudší, i když něco (například soupisky) najdete zase jen tam.

Petr Tahal

Právě se hraje

 

Anketa

Soutěže ČSML
Celkem hlasů 23
Souhlasíte, aby se obě hlavní soutěže ČSML hrály souběžně během celé sezóny?