Lacrosse > Mužský lakros > Zdánlivě hladké vítezství pro Pardubice

Zdánlivě hladké vítezství pro Pardubice

3.5.2017

(dz) V dalším ligovém kole letošního ročníku NBLL přivítal domácí tým LC Pardubice opět v malé hale Tipsport arény mladíky z Radotína tým LCC Wolves. Domácím přibyli na marodku další dva hráči Bek a Prchlík a museli se tentokrát obejít i bez zahraničních opor. Naopak hostující Wolves dorazili ve velmi pěkném počtu.

Trenéři domácích tedy naordinovali Východočechům velmi taktickou hru s využitím celého útočného času a maximálním šetřením sil na zbytek zápasu. Hosté se naopak snažili skvělou fyzičkou domácí přehrát pohybem. Avšak od začátku zápasu vítězila zkušenost Pardubic nad snahou Wolves a Pardubice tak již na začátku odskočily o několik uklidňujících branek. Zbývalo však riziko, že dojde k uklidnění příliš velkému a domácí přestanou hrát svou hru a dají tak šanci hostujícímu týmu ke zvratu. Několikrát se během zápasu k takové situaci schylovalo, ale domácí vždy stačili brankou zareagovat a po celý zápas nepustit Radotínské k dlouhodobější stíhací jízdě.

V poslední periodě, kdy už měli domácí šestibrankový náskok, se již snažili pouze ušetřit nějaké síly a výsledek ubránit. Což se jim nakonec podařilo a na tabuli po skončení zápasu, k potěše skalních fanoušků Pardubic, svítilo výsledné skóre 13:7. Nutno také zmínit, že celý zápas byli ozdobami obou týmů brankáři, pardubický Bříza a radotínský Bláha, kteří předváděli skvělé zákroky.

LC Pardubice vs. LCC Wolves Radotín 13:7 (3:0, 5:2, 3:3, 2:2)

Branky domácích: Skokan 6, Žák 2, Jůza 2, Novotný 2, David
Branky hostů: Hájek D. 2, Polák 2, Hájek T., Knotek, Jasek

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Oznámkujte nové logo lakrosu jako ve škole
Celkem hlasů 427

  • 1 19% 19%
  • 2 21% 21%
  • 3 19% 19%
  • 4 20% 20%
  • 5 20% 20%