Lacrosse > Mužský lakros > Závěrečný víkend NFLL

Závěrečný víkend NFLL

29.9.2009

Závěrečný víkend NFLL

(pch) - O nadcházejícím víkendu nás čeká odložené rozuzlení NFLL. Na malešickém hřišti budou dohrána utkání fieldové soutěže a v neděli předán pohár pro jejího vítěze, mistra České republiky.

Očekávají se zajímavé souboje o 1. a 2. místo mezi Radotínem a domácími Malešicemi a o 4. a 5. místo mezi Slavií a Tricksters. 

Asi nejzajímavější bude závěrečné utkání víkendu od 16.30 hod., v němž se Malešice a Radotín utkají v přímém souboji o první místo. Jedná se o odložený zápas, takže oba soupeři už budou mít v nohách dva víkendové zápasy, byť se slabšími soupeři – Radotín v sobotu vyzve Pardubice a v neděli Jižní Město, Malešice pak Jižní Město respektive bratislavské Tricksters.

Jižní Město na 3. a Pardubice na 6. místě mají své pozice již téměř jisté, zatímco Slavia a Tricksters se v sobotu od 15.00 hod. poperou o 4. a 5. místo (ovšem za předpokladu, že Slavia ve svém nedělním utkání porazí Pardubice – jejich první klání skončilo 18:9 pro Slavii). V prvním utkání zvítězili Tricksters 12:8, takže mají k cíli blíž. Pokud ovšem Slavia zvítězí o více než čtyři góly, posune se na 4. místo ona.

Program víkendu:
sobota
10:00   LCC Custodes - LC Pardubice  
12:30   SK Lacrosse JM - TJ Malešice  
15:00   LC Slavia Praha - Tricksters LT

neděle
9:00     LC Slavia Praha - LC Pardubice
11:30   SK Lacrosse JM - LCC Custodes
14:00   TJ Malešice - Tricksters LT                     
16:30   LCC Custodes - TJ Malešice

 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jaký formát má mít mužská soutěž sixes?
Celkem hlasů 198