Lacrosse > Mužský lakros > Zápasy Custodů s Monarchs a Tricksters i v Praze bez zaváhání

Zápasy Custodů s Monarchs a Tricksters i v Praze bez zaváhání

10.10.2016

(pp) Uplynulý víkend byl reprízou bratislavského víkendu odehraného před čtrnácti dny. Stejní soupeři přivezli Custodům plný počet bodů.

Vzhledem ke skutečnosti, že domácí radotínská „umělka“ prochází rekonstrukcí, museli se Custodi jako pořadatel další víkendové porce zápasů letošního ročníku NFLL poohlédnou po hřišti v okolí Radotína.

Sobotní zápasy se tak odehrály na stadionu TJ Radlice. Soupeřem Custodů byl tým Monarchů z Vídně, který nepřijel v nejsilnější sestavě, ale se čtyřmi hráči na střídání. O tom se mohlo domácím jen zdát, protože čtyři hráči ze sestavy včetně gólmana si prodloužili pobyt v zámoří. Mezi tyče se tak postavil Jakub Výmola a nevedl si vůbec špatně. Už od začátku zápasu bylo jasné, že soupeř z Vídně bude v zápase tahat za kratší konec a konečný výsledek 21:5 tuto skutečnost potvrdil.

Za nedělními zápasy se muselo na stadion FC Zličín a soupeřem domácích byl tým Tricksters, který před dvěma týdny na domácím hřišti Custody potrápil. Do Prahy však tým z Bratislavy přivezl pouze hráče do pole a tak na nějaký příznivý výsledek mohl zapomenout. Skóre 23:7 po závěrečném hvizdu znamená pro Custody upevnění si druhé příčky v průběžné tabulce a přiblížení se tak repríze loňského finálového utkání se SKL Jižní Město.

LCC Radotín – Vienna Monarchs 21:5 (4:0, 4:1, 6:3, 7:1)

LCC Radotín – Bratislava Tricksters 23:7 (6:2, 8:0, 4:2, 5:3)

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa