Žákovská liga 2019

21.10.2019

Finále žákovských lig 2019Finále žákovských lig 2019
Finále žákovských lig 2019

V sobotu 19.10. se za příjemného počasí v areálu Na Šancích odehrálo finále žákovské ligy. V roce 2019 se hrálo ve třech kategoriích, na jaře i na pozdim proběhly vždy dva hrací víkendy.

V kategorii do 10 let se účastnily týmy LCC Piranhas a SIS Dračice. Radotínské Piranhas včera potvrdily svoji převahu a získaly pohár za 1. místo.

V kategorii do 13 let se vzhledem k počtu dětí hrálo systémem mixovaných týmů, v sobotu ale proti sobě nastoupily týmy LCC Piranhas a SIS Foxes. Na začátku zápasu skórovaly smíchovské Foxky ale po poločase vedení neudržely a zápas vyhrály Piranhas v poměru 9:6.

V kategorii do 16 let do finálového zápasu nastoupily týmy LC Jižní Město a SIS Foxes. Zápas se vyvíjel dramaticky, na začátku zápasu se do vedení dostal smíchovský tým ale na konci 1. poločasu vedlo Jižní Město. Deset minut před koncem zápasu Foxky prohrávaly o 3 góly, za stavu 4:7. Do konce zápasu se jim podařilo vstřelit dalších 5 branek a vyhrávali tak 9:7. Jižní Město v poslední minutě vstřelilo ještě jednu branku, zápas tak skončil vítězstvím Foxes 9:8.